Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Choma SMER - SD
36,11%
Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
35,19%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
8,33%
Marián Murín NEKA
5,56%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
4,63%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
3,70%
Miroslav Urban REPUBLIKA
2,78%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
1,85%
Andrea Starinská NK/NEKA
1,85%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Roman Maťko, SMER - SD
38 hlasov
2
Miroslav Blahušiak, Hlas - sociálna demokracia
23 hlasov
3
Branislav Zacharides, NEKA
21 hlasov
4
Miroslav Jánošík, SNS
20 hlasov
5
Erika Cintulová, NEKA
19 hlasov
6
Tomáš Zanovit, Hlas - sociálna demokracia
17 hlasov
7
Dušan Kričko, REPUBLIKA
16 hlasov
8
Stanislav Thomka, NEKA
15 hlasov
9
Marián Krivuš, NEKA
15 hlasov
10
Zuzana Valocká, NEKA
13 hlasov
11
Peter Had, ŽIVOT
13 hlasov
12
Zdenko Kozák, SNS
11 hlasov
13
Tibor Adamko, Hlas - sociálna demokracia
10 hlasov
14
Dana Cervanová, Progresívne Slovensko
9 hlasov
15
Marek Belák, NEKA
9 hlasov
16
Martin Hudec, NEKA
9 hlasov
17
Dušan Zachar, NK/NEKA
9 hlasov
18
Andrej Rodák, Skúsme to inak, SaS, OKS
8 hlasov
19
Ľubomír Vaňko, NEKA
8 hlasov
20
Tatiana Červeňová, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
21
Jozef Krištoffy, NEKA
8 hlasov
22
Peter Kašuba, NEKA
8 hlasov
23
Marián Fedor, SMER - SD
7 hlasov
24
Marína Gallová, Skúsme to inak, SaS, OKS
7 hlasov
25
Ivan Jancko, Progresívne Slovensko
7 hlasov
26
Lukáš Šauša, Progresívne Slovensko
7 hlasov
27
Adam Žilák, Skúsme to inak, SaS, OKS
6 hlasov
28
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
29
Marcela Balošáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
6 hlasov
30
František Výrostko, NEKA
6 hlasov
31
Michal Uherčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
5 hlasov
32
Peter Vons, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
5 hlasov
33
Jozef Petráš, NEKA
5 hlasov
34
Pavol Mikluš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
5 hlasov
35
Lucia Omámiková, REPUBLIKA
4 hlasov
36
Martina Antošová, NEKA
4 hlasov
37
Štefan Balošák, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
38
Milan Ftorek, NEKA
4 hlasov
39
Peter Majko, SNS
4 hlasov
40
Lenka Sláviková, SMER - SD
4 hlasov
41
Vladimír Polakovič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
42
Anton Ančic, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
43
Adam Lučanský, Slovenský PATRIOT
3 hlasov
44
Roman Kopka, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
45
Milan Horňák, Skúsme to inak, SaS, OKS
3 hlasov
46
Katarína Boková, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
47
Veronika Gajdošová Ladňáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
2 hlasov
48
Bibiana Pánisová, SMER - SD
2 hlasov
49
Viliam Komora, NK/NEKA
2 hlasov
50
Ľubomír Červenec, NK/NEKA
2 hlasov
51
Zdenka Kramárová, Slovenské Hnutie Obrody
2 hlasov
52
Dalibor Steindl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
2 hlasov
53
Branislav Kolarovszki, Hlas - sociálna demokracia
1 hlasov
54
Juraj Stahl, Skúsme to inak, SaS, OKS
1 hlasov
55
Ján Kováčik, SMER - SD
1 hlasov
56
Alexander Velitš, KSS
1 hlasov
57
Dávid Marko, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
58
Svetana Angelová, Slovenské Hnutie Obrody
1 hlasov
59
Ľuboš Gottwald, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
1 hlasov
60
Daniel Diškanec, NK/NEKA
1 hlasov
61
Erika Vrabcová, Hlas - sociálna demokracia
62
Eva Wedra Kačková, SRDCE - SNJ - sv
63
Katarína Spiššáková, KSS
64
Miroslav Herák, KSS
65
Marcel Maťovčík, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení

Volebná účasť

64,85 %

Historický vývoj

29.10. 2022 64,85 %
04.11. 2017 1. kolo 31,57 %
09.11. 2013 1. kolo 10,28 %