Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
66,67%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
19,05%
Igor Ryban NEKA
9,52%
Juraj Pavlovič KSS
4,76%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
2
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
3
František Výrostko, NEKA
6 hlasov
4
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
5
Zdenko Kozák, NEKA
5 hlasov
6
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
7
Peter Kašuba, NEKA
4 hlasov
8
Ľubomír Vaňko, NEKA
3 hlasov
9
Peter Vons, NEKA
3 hlasov
10
Tatiana Červeňová, SMER - SD
3 hlasov
11
Katarína Tomášová, SMER - SD
3 hlasov
12
Jozef Kendra, KSS
2 hlasov
13
Róbert Ivaška, SMER - SD
2 hlasov
14
Miroslav Herák, KSS
2 hlasov
15
Tibor Adamko, NEKA
2 hlasov
16
Nadežda Šugrová, SMER - SD
2 hlasov
17
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
18
Miroslav Mlynár, SMER - SD
2 hlasov
19
Július Morgoš, OKS, NOVA
2 hlasov
20
Ján Mičko, KSS
2 hlasov
21
Marcel Vajzer, NP
2 hlasov
22
Tomáš Zanovit, SNS
2 hlasov
23
Vladimír Polakovič, NEKA
2 hlasov
24
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
25
Danica Medvecká, KSS
1 hlasov
26
Miroslav Mazúr, SMER - SD
1 hlasov
27
František Kurhajec, ĽS-HZDS
1 hlasov
28
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
1 hlasov
29
Ľubomír Kolár, KSS
1 hlasov
30
Róbert Gottlieb, NEKA
1 hlasov
31
Marián Fedor, SMER - SD
1 hlasov
32
Milan Benko, NEKA
1 hlasov
33
Štefan Balošák, SMER - SD
1 hlasov
34
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
35
Zita Prívozníková, KSS
1 hlasov
36
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
1 hlasov
37
Patrik Volentier, OKS, NOVA
1 hlasov
38
Martin Tanevski, KSS
1 hlasov
39
Stanislav Rohoň, NEKA
1 hlasov
40
Peter Belica, NEKA
41
Oxana Tkáčová, NP
42
Matej Bórik, NEKA
43
Juraj Antal, NEKA
44
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
45
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
46
Marek Pavlovič, KSS
47
Milan Nemček, EDS
48
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
49
Peter Maruniak, EDS
50
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
51
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
52
Pavol Krišpinský, PD
53
Peter Šimkovič, NEKA
54
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA

Volebná účasť

31,57
%
2017 1. kolo
10,28
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,57%
2013 1. kolo 10,28%