Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
75,51%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
24,49%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
41,49%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
38,30%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
8,51%
Dominika Palaščáková NOVA
5,32%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,13%
Jaroslav Džunko NEKA
2,13%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,06%
Jozef Holečko NEKA
1,06%
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Mondiková, SMER - SD
40 hlasov
2
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
38 hlasov
3
Tichomír Kačo, NEKA
33 hlasov
4
Vladimír Dvorový, SMER - SD
31 hlasov
5
Juraj Sobek, SMER - SD
31 hlasov
6
Marek Čižmár, NEKA
29 hlasov
7
Rastislav Petrovič, SMER - SD
27 hlasov
8
Róbert Puci, SMER - SD
25 hlasov
9
Andrej Kocák, MS
24 hlasov
10
Miroslav Tóth, SMER - SD
23 hlasov
11
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
12
Štefan Duč, NEKA
14 hlasov
13
Vladimír Juroš, MS
14 hlasov
14
František Tomko, NEKA
11 hlasov
15
Martin Begala, NEKA
10 hlasov
16
Marián Kolesár, NEKA
9 hlasov
17
Juraj Selecký, NEKA
8 hlasov
18
Jozef Horváth, SMER - SD
8 hlasov
19
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
20
Miloš Kubica, NEKA
7 hlasov
21
Terézia Kačová, NOVA
6 hlasov
22
Zlatica Čeplíková, NEKA
6 hlasov
23
Magdaléna Haburová, NEKA
6 hlasov
24
Jaroslav Soták, NEKA
6 hlasov
25
Michaela Kapustníková, NOVA
6 hlasov
26
Gejza Gore, NEKA
5 hlasov
27
Robert Engel, NEKA
5 hlasov
28
Edita Anthony, SaS
5 hlasov
29
Igor Balog, SRÚS
5 hlasov
30
Peter Figeľ, DS
5 hlasov
31
Ľubomír Bulla, NEKA
5 hlasov
32
Ľubomír Princík, NEKA
5 hlasov
33
Martin Galgoczy, NEKA
4 hlasov
34
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
4 hlasov
35
Ladislav Bodnár, NEKA
4 hlasov
36
Tibor Jánošík, NOVA
4 hlasov
37
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
38
Juliana Pašková, NEKA
4 hlasov
39
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
40
Iveta Kohanová, NEKA
3 hlasov
41
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
42
Štefan Tatranský, KSS
3 hlasov
43
Ľudovít Tóth, SĽS
3 hlasov
44
Ján Tomáš, NEKA
3 hlasov
45
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
46
Miloš Ferko, NOVA
2 hlasov
47
László Farkas, SMK-MKP
2 hlasov
48
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
49
Jaroslav Konečný, NEKA
1 hlasov
50
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
51
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
52
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
53
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
54
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
55
Katarína Mischurová, NEKA
1 hlasov
56
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlasov
57
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
58
Mikuláš Balog, EDS
1 hlasov
59
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
60
Ladislav Illés, SMK-MKP
61
Ladislav Szilágyi, SaS
62
Pavel Szijjártó, SĽS
63
Peter Pető, NEKA
64
Matúš Hada, KĽS
65
József Kopasz, SMK-MKP
66
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
67
Mária Szuperák, SMK-MKP

Volebná účasť

15,79
%
2017 1. kolo
4,66
%
2013 2. kolo
10,27
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 15,79%
2013 2. kolo 4,66%
2013 1. kolo 10,27%