Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
61,22%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
38,78%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
51,02%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
38,78%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
4,08%
Karol Konárik SNS
4,08%
Ladislav Fízik ASV
2,04%
Ondrej Binder NEKA
Andrea Jenčíková NP
Emil Samko KĽS
Jaroslav Sekerka KSS
Pavel Chovanec ÚSVIT
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
21 hlasov
2
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
19 hlasov
3
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
18 hlasov
4
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
12 hlasov
5
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
11 hlasov
6
Jozef Šimko, NEKA
6 hlasov
7
Peter Vetrák, SĽS
6 hlasov
8
Jaroslav Suja, NEKA
5 hlasov
9
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
5 hlasov
10
Aneta Vargicová, SNS
5 hlasov
11
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
12
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
5 hlasov
13
Peter Juhász, SMK-MKP
5 hlasov
14
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
15
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
16
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
17
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
18
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
19
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
20
Jana Uhrinová, SNS
3 hlasov
21
Dušan Širák, KSS
3 hlasov
22
Romana Antalová, ÚSVIT
3 hlasov
23
Dušan Faško, KSS
2 hlasov
24
František Auxt, SMK-MKP
2 hlasov
25
Vojtech Szajkó, NEKA
2 hlasov
26
Ladislav Rigó, SMK-MKP
2 hlasov
27
Veronika Rízová, KSS
2 hlasov
28
Silvia Vargová, MOST - HÍD
2 hlasov
29
Peter Vraniak, ÚSVIT
2 hlasov
30
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
2 hlasov
31
Ján Hiraj, NP
1 hlasov
32
Ján Antal, ÚSVIT
1 hlasov
33
Helena Krauszová, SMS
1 hlasov
34
Ladislav Lang, MOST - HÍD
1 hlasov
35
Tibor Lukáčka, ASV
1 hlasov
36
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
1 hlasov
37
Tibor Balog, SMS
1 hlasov
38
Zoltán Bán, SMK-MKP
39
Samuel Zubo, KSS
40
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
41
Jozef Pupala, KSS
42
Renáta Puhlová, PD
43
Vojtech Kökény, SRK
44
Anna Kekeňáková, KSS
45
Katarína Horváth, KĽS
46
Csaba Horváth, NEKA
47
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS

Volebná účasť

47,85
%
2017 1. kolo
31,05
%
2013 2. kolo
31,67
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 47,85%
2013 2. kolo 31,05%
2013 1. kolo 31,67%