Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
90,91%
Rudolf Bauer KDS
9,09%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
74,77%
Rudolf Bauer KDS
10,28%
Jozef Holečko NEKA
5,61%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,74%
Dominika Palaščáková NOVA
1,87%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,87%
Lukáš Sisák KSS
0,93%
Ivan Kuhn OKS
0,93%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
83 hlasov
2
László Iván, SMK-MKP
74 hlasov
3
István Zachariaš, SMK-MKP
71 hlasov
4
László Köteles, SMK-MKP
43 hlasov
5
Anton Király, SMK-MKP
38 hlasov
6
Jozef Holečko, NEKA
31 hlasov
7
Jenő Csoltkó, NEKA
27 hlasov
8
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
9
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
23 hlasov
10
Jozef Konkoly, SMER - SD
21 hlasov
11
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
12
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
13
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
14
Ladislav Bartók, NEKA
7 hlasov
15
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
16
Miloš Barcal, NEKA
5 hlasov
17
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
18
Vladimír Popovič, SMS
3 hlasov
19
Monika Bérešová, SZS
3 hlasov
20
Monika Vargová, SNS
2 hlasov
21
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
22
Michal Rečka, SMER - SD
2 hlasov
23
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
24
Marián Kertész, PD
2 hlasov
25
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
26
Karol Dzugas, NEKA
2 hlasov
27
Vojtech Staňo, SMER - SD
2 hlasov
28
Ján Bačo, SĽS
1 hlasov
29
Viliam Bačo, NEKA
1 hlasov
30
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
31
Viktor Dulina, NEKA
1 hlasov
32
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
33
Róbert Šándor, NEKA
1 hlasov
34
Radoslav Šimko, SNS
1 hlasov
35
Ľubomír Šimko, SMER - SD
1 hlasov
36
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
37
Marián Tóth, SaS
1 hlasov
38
Elena Majancsíková, SĽS
1 hlasov
39
Miroslav Bačenko, NEKA
1 hlasov
40
Božena Letková, NEKA
1 hlasov
41
Ján Kokarda, NEKA
1 hlasov
42
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
43
Ivan Hriczko, NEKA
1 hlasov
44
Jozef Tischler, SĽS
45
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
46
Ladislav Vojtko, KSS
47
Alexander Bimbo, SRÚS
48
Imrich Kohút, SĽS
49
Jozef Koňa, SĽS
50
Františka Kočišová, SĽS
51
Ján Marton, NOVA
52
Martin Baltes, SĽS
53
Ján Mikloš, KSS
54
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
55
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
56
Peter Palaščák, SOĽ
57
Dominika Palaščáková, NOVA
58
Peter Papáč, KSS
59
František Petro, SMER - SD
60
Ján Stanislav, SNS
61
Ivan Buchla, SNS

Volebná účasť

38,63
%
2017 1. kolo
17,79
%
2013 2. kolo
40,45
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,63%
2013 2. kolo 17,79%
2013 1. kolo 40,45%