Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
47,78%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
40,00%
Štefan Straka KSS
5,56%
Anton Korba NEKA
3,33%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
2,22%
Jozef Mihalčin SĽS
1,11%
Dorota Bujňáková NP
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, SMER - SD
31 hlasov
2
Rastislav Košalko, KOS
28 hlasov
3
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
25 hlasov
4
Michal Džuka, SOĽ
23 hlasov
5
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
19 hlasov
6
Juraj Kuročka, SMER - SD
17 hlasov
7
Marek Cerula, SNS
16 hlasov
8
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
15 hlasov
9
Ľubomír Lukič, SMER - SD
15 hlasov
10
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
15 hlasov
11
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
12
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
13
Jozef Berta, SMER - SD
12 hlasov
14
Štefan Straka, KSS
11 hlasov
15
Marcela Pčolinská, NOVA
10 hlasov
16
Lukáš Bičej, KOS
7 hlasov
17
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
6 hlasov
18
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
19
Anton Pavúk, NOVA
6 hlasov
20
Helena Vancáková, 99%, PaS
5 hlasov
21
Milan Reich, KOS
4 hlasov
22
Dušan Molek, SMER - SD
4 hlasov
23
Jozef Karchňák, ÚSVIT
4 hlasov
24
Peter Ondko, NEKA
4 hlasov
25
Jozef Mihalčin, SĽS
4 hlasov
26
Miroslav Gešper, NEKA
3 hlasov
27
Eva Lenková, NaS - ns
3 hlasov
28
Radovan Kapraľ, KOS
3 hlasov
29
Dušan Haľko, SNS
3 hlasov
30
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
31
Ján Popaďak, 99%, PaS
3 hlasov
32
Ján Šimko, NaS - ns
2 hlasov
33
Peter Jacko, EDS
2 hlasov
34
Matúš Krajňák, SĽS
2 hlasov
35
Ján Macuga, EDS
2 hlasov
36
Milan Madura, ĽS-HZDS
2 hlasov
37
Dávid Capik, SNS
2 hlasov
38
Alfonz Kaliaš, SRÚS
2 hlasov
39
Vincent Antoš, KSS
2 hlasov
40
Ján Jevín, SNS
1 hlasov
41
Ladislav Hromada, NOVA
1 hlasov
42
Jozef Džurdženík, SNS
1 hlasov
43
Marta Baniková, 99%, PaS
1 hlasov
44
Miroslav Kaliaš, SRK
1 hlasov
45
Monika Palková, Z-SNP
1 hlasov
46
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
47
Anton Korba, NEKA
1 hlasov
48
Paulína Sopková, NaS - ns
1 hlasov
49
Ľubomír Pidany, SĽS
1 hlasov
50
Pavol Štefanko, EDS
51
Jozef Tomašik, SNS
52
Gabriel Vilcega, NaS - ns
53
Ján Katriňák, SRK
54
Emília Rujaková, SĽS
55
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
56
Miroslav Hlavatý, SĽS
57
Miroslava Urbanová, NaS - ns
58
Ján Čižik, 99%, PaS
59
Pavol Drobný, SĽS
60
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
61
Mária Kurovská, NaS - ns

Volebná účasť

27,87
%
2017 1. kolo
28,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,87%
2013 1. kolo 28,08%