vyberte rok
Nižný Klátovokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
45,91%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
37,74%
Jarmila Tkáčová SNS
5,66%
Róbert Bačinský NEKA
4,40%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,52%
Oliver Petrík JĽSS
1,26%
Jaroslav Džunko NEKA
0,63%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,63%
Ján Struk SMS
0,63%
Adam Šepetka NAJ
0,63%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA

Volebná účasť

24,26
%
2017 1. kolo
12,44
%
2013 2. kolo
13,85
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,26%
2013 2. kolo 12,44%
2013 1. kolo 13,85%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Serbin, NEKA
60 hlasov
2
Ondrej Bernát, SMER-SD
55 hlasov
3
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
4
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
5
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
6
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
7
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
8
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
9
Erika Zámboriová, ŠKV
25 hlasov
10
Ján Kokarda, NEKA
22 hlasov
11
Michal Rečka, SMER-SD
21 hlasov
12
Miloš Barcal, NEKA
19 hlasov
13
František Petro, SMER-SD
16 hlasov
14
Anton Medvec, NEKA
14 hlasov
15
Vojtech Farkaš, NEKA
14 hlasov
16
Július Beluscsák, NEKA
13 hlasov
17
Martina Dutková, NEKA
12 hlasov
18
Mária Dulovičová, NEKA
11 hlasov
19
Jarmila Vaňová, ŠKV
11 hlasov
20
Pavol Lehotský, NEKA
11 hlasov
21
Peter Derevjaník, SMER-SD
10 hlasov
22
Vlastimil Lakatoš, NEKA
10 hlasov
23
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
9 hlasov
24
Anetta Strýčková, NEKA
9 hlasov
25
Slavomír Borovský, DS
9 hlasov
26
Tomáš Suchý, ŠANCA
8 hlasov
27
Monika Gergelová, SNS
8 hlasov
28
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
29
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
30
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
31
Július Pelegrin, NEKA
7 hlasov
32
Radoslav Hodor, NEKA
6 hlasov
33
Mária Lacková, NEKA
6 hlasov
34
Roland Szabó, SMER-SD
6 hlasov
35
Ladislav Vojtko, KSS
6 hlasov
36
Slavomír Horváth, SNS
5 hlasov
37
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
38
Gabriel Böhm, NEKA
5 hlasov
39
Peter Seman, KSS
5 hlasov
40
Ivan Hriczko, ŠKV
5 hlasov
41
Tibor Bráz, NEKA
4 hlasov
42
Ján Horváth, NEKA
4 hlasov
43
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
4 hlasov
44
Július Begala, NEKA
3 hlasov
45
Elena Fialková, MOST - HÍD
3 hlasov
46
Rudolf Varga, VZDOR
3 hlasov
47
Attila Oravecz, MOST - HÍD
3 hlasov
48
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
3 hlasov
49
Jozef Krešák, ŠANCA
3 hlasov
50
Peter Kocai, NAJ
3 hlasov
51
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
52
Tamás Iván, SMK-MKP
3 hlasov
53
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
54
Anton Király, SMK-MKP
3 hlasov
55
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
56
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
57
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
2 hlasov
58
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
59
Alexander Képes, SMK-MKP
2 hlasov
60
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
61
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
62
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
63
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
64
Gábor Szalay, SMK-MKP
65
Csaba Simkó, SMK-MKP
66
István Zachariaš, SMK-MKP