Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
57,14%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
42,86%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
35,29%
Rudolf Bauer KDS
34,12%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
11,76%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
5,88%
Dominika Palaščáková NOVA
4,71%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,71%
Lukáš Sisák KSS
2,35%
Jaroslav Džunko NEKA
1,18%
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Dominika Palaščáková, NOVA
23 hlasov
2
Ján Marton, NOVA
20 hlasov
3
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
4
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
5
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
6
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
7
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
8
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
9
Anton Medvec, NEKA
12 hlasov
10
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
11
Jozef Konkoly, SMER - SD
10 hlasov
12
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
13
Viktor Dulina, NEKA
10 hlasov
14
Monika Bérešová, SZS
9 hlasov
15
Michal Rečka, SMER - SD
9 hlasov
16
Marián Tóth, SaS
8 hlasov
17
Miroslav Bačenko, NEKA
8 hlasov
18
František Petro, SMER - SD
8 hlasov
19
Ján Bačo, SĽS
7 hlasov
20
Miloš Barcal, NEKA
6 hlasov
21
Božena Letková, NEKA
6 hlasov
22
Ľubomír Šimko, SMER - SD
6 hlasov
23
Róbert Čarny, SNS
5 hlasov
24
Františka Kočišová, SĽS
4 hlasov
25
Ladislav Bartók, NEKA
4 hlasov
26
Ján Kokarda, NEKA
4 hlasov
27
Jozef Koňa, SĽS
4 hlasov
28
Vojtech Staňo, SMER - SD
4 hlasov
29
Martin Baltes, SĽS
4 hlasov
30
Peter Papáč, KSS
4 hlasov
31
Viliam Bačo, NEKA
4 hlasov
32
Róbert Šándor, NEKA
4 hlasov
33
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
34
Monika Vargová, SNS
4 hlasov
35
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
36
Ľubica Holováčová, SĽS
3 hlasov
37
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
38
Ján Mikloš, KSS
3 hlasov
39
Anton Király, SMK-MKP
3 hlasov
40
Ján Stanislav, SNS
3 hlasov
41
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
42
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
43
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasov
44
Imrich Kohút, SĽS
2 hlasov
45
Radoslav Šimko, SNS
2 hlasov
46
Vladimír Popovič, SMS
2 hlasov
47
Ivan Hriczko, NEKA
2 hlasov
48
Jenő Csoltkó, NEKA
2 hlasov
49
Ivan Buchla, SNS
2 hlasov
50
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
51
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlasov
52
Elena Majancsíková, SĽS
1 hlasov
53
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
54
László Iván, SMK-MKP
1 hlasov
55
Karol Dzugas, NEKA
1 hlasov
56
Jozef Holečko, NEKA
1 hlasov
57
István Zachariaš, SMK-MKP
58
Roman Horváth, SRÚS
59
Marián Kertész, PD
60
László Köteles, SMK-MKP
61
Peter Palaščák, SOĽ

Volebná účasť

24,26
%
2017 1. kolo
12,44
%
2013 2. kolo
13,85
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,26%
2013 2. kolo 12,44%
2013 1. kolo 13,85%