Kandidáti na predsedu VÚC

Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
38,77%
Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
33,26%
Milan Mazurek REPUBLIKA
15,68%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
5,08%
Ján Bync NEKA
3,39%
Patrícia Reváková NK/NEKA
1,91%
Michal Biganič NEKA
0,85%
Filip Kuffa ŽIVOT
0,85%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
0,21%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Fenčák, NEKA
437 hlasov
2
Ján Ragan, NEKA
364 hlasov
3
Peter Kocák, NEKA
183 hlasov
4
Ján Karol, Hlas - sociálna demokracia,...
136 hlasov
5
Michal Jenčo, NEKA
109 hlasov
6
Stanislav Obický, NEKA
82 hlasov
7
Alfonz Kobielský, NEKA
82 hlasov
8
Igor Pribula, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
80 hlasov
9
Roman Lazúr, NEKA
72 hlasov
10
Pavol Zajac, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
63 hlasov
11
Marek Cerula, NEKA
57 hlasov
12
Jozef Baran, NEKA
55 hlasov
13
Marína Romanová, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
52 hlasov
14
Jozef Berta, Hlas - sociálna demokracia,...
39 hlasov
15
Jaroslav Makatúra, Hlas - sociálna demokracia,...
38 hlasov
16
Martin Vardžík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
34 hlasov
17
Zuzana Hurná, Hlas - sociálna demokracia,...
33 hlasov
18
Vladimír Jenčko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
30 hlasov
19
Cyril Melničák, REPUBLIKA
30 hlasov
20
Andrej Krišanda, SNS
23 hlasov
21
Jozef Mihalčin, SRDCE - SNJ - sv
22 hlasov
22
Ján Jakubčin, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
23
Samuel Bruss, NEKA
21 hlasov
24
Ján Hajduch, NEKA
19 hlasov
25
Libor Šalata, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
26
Michal Ivančo, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
17 hlasov
27
Lenka Hierzer Štiber, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
17 hlasov
28
Róbert Čalfa, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
17 hlasov
29
Stanislav Duda, NEKA
16 hlasov
30
Jozef Ivanič, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
15 hlasov
31
Jana Kočišová, REPUBLIKA
14 hlasov
32
Ľuboš Sopoliga, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
12 hlasov
33
Mirko Kašubjak, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
34
Peter Soták, DOMOV-NS
10 hlasov
35
Marián Smolák, NEKA
10 hlasov
36
Štefan Kolesár, NEKA
9 hlasov
37
Ján Obšinč, SNS
9 hlasov
38
Lukáš Bužo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
39
Helena Kosťová, ÚSVIT
5 hlasov
40
Mária Trybulová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
41
Ján Tancoš, NEKA
4 hlasov
42
Miroslav Gešper, ŽIVOT
4 hlasov
43
Lukáš Horváth, NEKA
3 hlasov

Volebná účasť

43,76 %

Historický vývoj

29.10. 2022 43,76 %
04.11. 2017 1. kolo 23,97 %
09.11. 2013 1. kolo 24,25 %