Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
56,13%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
29,35%
Anton Korba NEKA
5,16%
Jozef Mihalčin SĽS
3,87%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
2,26%
Štefan Straka KSS
1,94%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,65%
Dorota Bujňáková NP
0,32%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
0,32%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, SMER - SD
254 hlasov
2
Jozef Tomašik, SNS
152 hlasov
3
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
100 hlasov
4
Marcela Pčolinská, NOVA
76 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER - SD
70 hlasov
6
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
65 hlasov
7
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
64 hlasov
8
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
62 hlasov
9
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
46 hlasov
10
Ľubomír Lukič, SMER - SD
33 hlasov
11
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
33 hlasov
12
Dušan Molek, SMER - SD
31 hlasov
13
Marek Cerula, SNS
31 hlasov
14
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
27 hlasov
15
Ladislav Hromada, NOVA
26 hlasov
16
Lukáš Bičej, KOS
25 hlasov
17
Jozef Berta, SMER - SD
24 hlasov
18
Anton Korba, NEKA
17 hlasov
19
Anton Pavúk, NOVA
16 hlasov
20
Ján Šimko, NaS - ns
15 hlasov
21
Vincent Antoš, KSS
15 hlasov
22
Michal Džuka, SOĽ
11 hlasov
23
Štefan Straka, KSS
11 hlasov
24
Miroslav Gešper, NEKA
11 hlasov
25
Jozef Mihalčin, SĽS
10 hlasov
26
Peter Jacko, EDS
10 hlasov
27
Helena Vancáková, 99%, PaS
9 hlasov
28
Milan Madura, ĽS-HZDS
9 hlasov
29
Ľubomír Pidany, SĽS
9 hlasov
30
Dušan Haľko, SNS
9 hlasov
31
Rastislav Košalko, KOS
8 hlasov
32
Dávid Capik, SNS
6 hlasov
33
Matúš Krajňák, SĽS
6 hlasov
34
Radovan Kapraľ, KOS
5 hlasov
35
Ján Jevín, SNS
5 hlasov
36
Marta Baniková, 99%, PaS
5 hlasov
37
Eva Lenková, NaS - ns
4 hlasov
38
Monika Palková, Z-SNP
4 hlasov
39
Ján Popaďak, 99%, PaS
4 hlasov
40
Milan Reich, KOS
4 hlasov
41
Miroslav Hlavatý, SĽS
3 hlasov
42
Jozef Džurdženík, SNS
3 hlasov
43
Peter Ondko, NEKA
3 hlasov
44
Paulína Sopková, NaS - ns
3 hlasov
45
Gabriel Vilcega, NaS - ns
2 hlasov
46
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
2 hlasov
47
Miroslava Urbanová, NaS - ns
2 hlasov
48
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
2 hlasov
49
Mária Kurovská, NaS - ns
2 hlasov
50
Pavol Drobný, SĽS
1 hlasov
51
Ján Katriňák, SRK
1 hlasov
52
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
53
Emília Rujaková, SĽS
1 hlasov
54
Pavol Štefanko, EDS
1 hlasov
55
Alfonz Kaliaš, SRÚS
1 hlasov
56
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
57
Miroslav Kaliaš, SRK
58
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
59
Ján Čižik, 99%, PaS
60
Ján Macuga, EDS
61
Jozef Karchňák, ÚSVIT

Volebná účasť

23,97
%
2017 1. kolo
24,25
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,97%
2013 1. kolo 24,25%