vyberte rok
Nižný Hrabovecokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
35,09%
Peter Chudík Smer-SD
29,12%
Jozef Mihalčin ĽSNS
19,65%
Ján Garaj NEKA
4,56%
Pavol Gašper NEKA
3,16%
Andrej Gmitter NEKA
2,46%
František Oľha Šanca
2,46%
Miroslav Škvarek SNS
1,75%
František Bednár NAJ
0,70%
Milan Šteiner SZS
0,70%
Jozef Šváč NP
0,35%
Eduard Markovič NEKA

Volebná účasť

24,01
%
2017 1. kolo
26,67
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,01%
2013 1. kolo 26,67%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
186 hlasov
2
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
83 hlasov
3
Ján Ragan, NEKA
76 hlasov
4
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
63 hlasov
5
Stanislav Obický, NEKA
56 hlasov
6
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
51 hlasov
7
Jozef Baran, SMER-SD
49 hlasov
8
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
9
Juraj Kuročka, SMER-SD
43 hlasov
10
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
39 hlasov
11
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
12
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
13
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
14
Štefan Hreha, SMER-SD
35 hlasov
15
Alfonz Kobielský, NEKA
33 hlasov
16
Ľubomír Lukič, SMER-SD
31 hlasov
17
Peter Kocák, NEKA
29 hlasov
18
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
19
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
20
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
21
Blažena Matisová, NEKA
23 hlasov
22
Miroslav Gešper, NEKA
20 hlasov
23
Ľubomír Pidaný, SNS
20 hlasov
24
Zuzana Zavadská, SZ
19 hlasov
25
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
26
Marta Vagaská, SNS
17 hlasov
27
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
28
Jozef Berta, SMER-SD
16 hlasov
29
Peter Novák, SNS
14 hlasov
30
Ondrej Hreha, SZS
13 hlasov
31
Andrej Krišanda, SNS
11 hlasov
32
Roman Goroľ, EDS
11 hlasov
33
Ivan Koščík, NEKA
10 hlasov
34
Samuel Bruss, NEKA
10 hlasov
35
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
36
Martina Hliboká, SOĽ
9 hlasov
37
Peter Treciak, NaS - ns
9 hlasov
38
Štefan Straka, NEKA
8 hlasov
39
Miroslav Baník, NEKA
7 hlasov
40
Dušan Vilenik, SNS
7 hlasov
41
Mária Kurovská, NaS - ns
7 hlasov
42
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
7 hlasov
43
Vincent Antoš, KSS
7 hlasov
44
Miroslava Urbanová, NaS - ns
6 hlasov
45
Ján Pivovarník, SNS
5 hlasov
46
Michal Huňák, EDS
5 hlasov
47
Ján Katriňák, RIS
3 hlasov
48
Milan Bužo, EDS
3 hlasov
49
Marián Hreňo, SOĽ
3 hlasov
50
Monika Palková, SP
3 hlasov
51
Anton Orokocký, VZDOR
2 hlasov
52
Ján Laco, ŠANCA
1 hlasov
53
Jozef Karchňak, ÚSVIT
54
Miroslav Kroka, NP