Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
47,02%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
28,15%
Štefan Straka KSS
5,30%
Dorota Bujňáková NP
4,64%
Jozef Mihalčin SĽS
4,30%
Anton Korba NEKA
3,64%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,65%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
2,32%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,99%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marcela Pčolinská, NOVA
199 hlasov
2
Anton Pavúk, NOVA
128 hlasov
3
Ján Ragan, SMER - SD
93 hlasov
4
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
72 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER - SD
62 hlasov
6
Milan Reich, KOS
56 hlasov
7
Ľubomír Lukič, SMER - SD
56 hlasov
8
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
52 hlasov
9
Dušan Molek, SMER - SD
52 hlasov
10
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
46 hlasov
11
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
39 hlasov
12
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
37 hlasov
13
Jozef Berta, SMER - SD
33 hlasov
14
Ľubomír Pidany, SĽS
31 hlasov
15
Lukáš Bičej, KOS
25 hlasov
16
Alfonz Kaliaš, SRÚS
18 hlasov
17
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18 hlasov
18
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
19
Štefan Straka, KSS
17 hlasov
20
Marek Cerula, SNS
17 hlasov
21
Ladislav Hromada, NOVA
16 hlasov
22
Rastislav Košalko, KOS
16 hlasov
23
Milan Madura, ĽS-HZDS
14 hlasov
24
Jozef Tomašik, SNS
14 hlasov
25
Jozef Mihalčin, SĽS
12 hlasov
26
Jozef Džurdženík, SNS
12 hlasov
27
Anton Korba, NEKA
11 hlasov
28
Miroslav Kaliaš, SRK
11 hlasov
29
Ján Šimko, NaS - ns
11 hlasov
30
Vincent Antoš, KSS
9 hlasov
31
Michal Džuka, SOĽ
8 hlasov
32
Mária Kurovská, NaS - ns
8 hlasov
33
Radovan Kapraľ, KOS
7 hlasov
34
Miroslav Gešper, NEKA
7 hlasov
35
Marta Baniková, 99%, PaS
7 hlasov
36
Jozef Karchňák, ÚSVIT
6 hlasov
37
Matúš Krajňák, SĽS
6 hlasov
38
Monika Palková, Z-SNP
6 hlasov
39
Eva Lenková, NaS - ns
6 hlasov
40
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
6 hlasov
41
Ján Popaďak, 99%, PaS
6 hlasov
42
Helena Vancáková, 99%, PaS
5 hlasov
43
Pavol Štefanko, EDS
5 hlasov
44
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
5 hlasov
45
Peter Jacko, EDS
5 hlasov
46
Ján Jevín, SNS
4 hlasov
47
Ján Macuga, EDS
4 hlasov
48
Gabriel Vilcega, NaS - ns
4 hlasov
49
Ján Katriňák, SRK
4 hlasov
50
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
4 hlasov
51
Dušan Haľko, SNS
4 hlasov
52
Dávid Capik, SNS
3 hlasov
53
Paulína Sopková, NaS - ns
3 hlasov
54
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
55
Pavol Drobný, SĽS
2 hlasov
56
Peter Ondko, NEKA
2 hlasov
57
Miroslav Hlavatý, SĽS
1 hlasov
58
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
59
Ján Čižik, 99%, PaS
1 hlasov
60
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov
61
Emília Rujaková, SĽS

Volebná účasť

24,01
%
2017 1. kolo
26,67
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,01%
2013 1. kolo 26,67%