vyberte rok
Nižný Čajokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
41,18%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
35,29%
Štefan Surmánek ĽSNS
7,84%
Róbert Bačinský NEKA
5,88%
Lukáš Sisák KSS
3,92%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,96%
Vladislav Stanko NEKA
1,96%
Jarmila Tkáčová SNS
1,96%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

23,24
%
2017 1. kolo
5,93
%
2013 2. kolo
5,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,24%
2013 2. kolo 5,93%
2013 1. kolo 5,02%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
2
Radoslav Hodor, NEKA
21 hlasov
3
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
4
Michal Rečka, SMER-SD
17 hlasov
5
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
6
Ján Kokarda, NEKA
12 hlasov
7
Peter Derevjaník, SMER-SD
12 hlasov
8
František Petro, SMER-SD
12 hlasov
9
Jarmila Vaňová, ŠKV
11 hlasov
10
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
11
Vojtech Farkaš, NEKA
10 hlasov
12
Mária Dulovičová, NEKA
10 hlasov
13
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
14
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
15
Ondrej Bernát, SMER-SD
8 hlasov
16
Erika Zámboriová, ŠKV
8 hlasov
17
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
18
Miloš Barcal, NEKA
7 hlasov
19
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
20
Martina Dutková, NEKA
6 hlasov
21
Roland Szabó, SMER-SD
6 hlasov
22
Monika Gergelová, SNS
6 hlasov
23
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
24
Pavol Lehotský, NEKA
4 hlasov
25
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov
26
Ján Serbin, NEKA
4 hlasov
27
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
28
Gabriel Böhm, NEKA
3 hlasov
29
Slavomír Borovský, DS
3 hlasov
30
Július Pelegrin, NEKA
3 hlasov
31
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
32
Vlastimil Lakatoš, NEKA
3 hlasov
33
Mária Lacková, NEKA
3 hlasov
34
Peter Kocai, NAJ
3 hlasov
35
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
2 hlasov
36
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
37
Július Beluscsák, NEKA
2 hlasov
38
Elena Fialková, MOST - HÍD
2 hlasov
39
Ivan Hriczko, ŠKV
2 hlasov
40
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
41
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
42
Anetta Strýčková, NEKA
1 hlasov
43
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
44
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
45
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
46
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
47
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
48
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
49
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
50
Július Begala, NEKA
1 hlasov
51
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
52
Anton Király, SMK-MKP
53
Peter Seman, KSS
54
Csaba Simkó, SMK-MKP
55
Gábor Szalay, SMK-MKP
56
Tibor Bráz, NEKA
57
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
58
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
59
Augustín Köteles, NAJ
60
Alexander Képes, SMK-MKP
61
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
62
Tamás Iván, SMK-MKP
63
Ján Horváth, NEKA
64
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
65
Attila Oravecz, MOST - HÍD
66
Július Grulyo, NEKA