Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
92,31%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
7,69%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
50,00%
Rudolf Bauer KDS
30,00%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
20,00%
Dominika Palaščáková NOVA
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
2
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
3
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
4
Michal Rečka, SMER - SD
3 hlasov
5
Monika Vargová, SNS
3 hlasov
6
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
7
Ľubomír Šimko, SMER - SD
3 hlasov
8
Viliam Bačo, NEKA
3 hlasov
9
Monika Bérešová, SZS
3 hlasov
10
Jozef Konkoly, SMER - SD
3 hlasov
11
Martin Baltes, SĽS
2 hlasov
12
Radoslav Šimko, SNS
2 hlasov
13
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
14
Miloš Barcal, NEKA
2 hlasov
15
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
16
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
17
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
18
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasov
19
Imrich Kohút, SĽS
2 hlasov
20
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
21
Viktor Dulina, NEKA
1 hlasov
22
Ladislav Bartók, NEKA
1 hlasov
23
Miroslav Bačenko, NEKA
1 hlasov
24
Božena Letková, NEKA
1 hlasov
25
Ján Marton, NOVA
1 hlasov
26
Ján Mikloš, KSS
1 hlasov
27
Dominika Palaščáková, NOVA
1 hlasov
28
František Petro, SMER - SD
1 hlasov
29
Vojtech Staňo, SMER - SD
1 hlasov
30
Róbert Šándor, NEKA
1 hlasov
31
Ján Bačo, SĽS
32
Alexander Bimbo, SRÚS
33
Ivan Buchla, SNS
34
Jenő Csoltkó, NEKA
35
Róbert Čarny, SNS
36
Karol Dzugas, NEKA
37
Jozef Holečko, NEKA
38
Ľubica Holováčová, SĽS
39
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
40
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
41
Peter Palaščák, SOĽ
42
Peter Papáč, KSS
43
Vladimír Popovič, SMS
44
Ján Stanislav, SNS
45
Jozef Tischler, SĽS
46
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
47
Marián Tóth, SaS
48
Ladislav Vojtko, KSS
49
Anton Medvec, NEKA
50
Elena Majancsíková, SĽS
51
Roman Horváth, SRÚS
52
Ivan Hriczko, NEKA
53
László Iván, SMK-MKP
54
Marián Kertész, PD
55
Anton Király, SMK-MKP
56
Františka Kočišová, SĽS
57
Jozef Koňa, SĽS
58
László Köteles, SMK-MKP
59
Július Grulyo, NEKA
60
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
61
István Zachariaš, SMK-MKP

Volebná účasť

23,24
%
2017 1. kolo
5,93
%
2013 2. kolo
5,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,24%
2013 2. kolo 5,93%
2013 1. kolo 5,02%