vyberte rok
Nižné Ladičkovceokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
53,25%
Peter Chudík Smer-SD
23,38%
Andrej Gmitter NEKA
7,79%
Jozef Mihalčin ĽSNS
6,49%
Ján Garaj NEKA
5,19%
František Bednár NAJ
2,60%
Pavol Gašper NEKA
1,30%
Eduard Markovič NEKA
František Oľha Šanca
Miroslav Škvarek SNS
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

26,96
%
2017 1. kolo
19,14
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,96%
2013 1. kolo 19,14%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marián Paško, ÚSVIT
27 hlasov
2
Ivan Hopta, ÚSVIT
24 hlasov
3
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
4
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
5
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
6
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
7
Ondrej Mudry, SMER-SD
15 hlasov
8
Michal Druga, SMER-SD
13 hlasov
9
Mário Perinaj, MOST - HÍD
12 hlasov
10
Peter Pipák, SNS
11 hlasov
11
Ján Ferko, SMER-SD
11 hlasov
12
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
13
Pavol Brek, ÚSVIT
8 hlasov
14
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
15
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
8 hlasov
16
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
17
Romana Porochnavá, #SIEŤ
6 hlasov
18
Jozef Fedorko, SMER-SD
6 hlasov
19
Jozef Babják, SDKÚ-DS
4 hlasov
20
Marek Basala, SP
4 hlasov
21
Tibor Focko, SMER-SD
4 hlasov
22
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
23
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
24
Marián Vojtko, SNS
4 hlasov
25
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
26
Hana Loziaková, MOST - HÍD
3 hlasov
27
Marián Kovaľ, SNS
3 hlasov
28
Marek Hudák, ÚSVIT
3 hlasov
29
Mária Cehelská, SOĽ
3 hlasov
30
Monika Chomová, MOST - HÍD
3 hlasov
31
Štefan Behun, SNS
2 hlasov
32
Darina Barančíková, SOĽ
2 hlasov
33
Lucia Gombitová, ÚSVIT
2 hlasov
34
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
2 hlasov
35
Peter Vorobel, SZ
2 hlasov
36
Andrej Semanco, NEKA
1 hlasov
37
Ondrej Chovanec, SNS
1 hlasov
38
Stanislav Hančár, NAJ
1 hlasov
39
Miroslav Gajdoš, NAJ
1 hlasov
40
Jozef Bajkó, SP
1 hlasov
41
Gabriela Želizňáková, NEKA
1 hlasov
42
Marta Burdová, ŠANCA
1 hlasov
43
Peter Ferenc, OKS
44
Dušan Hrabec, NAJ
45
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
46
Peter Šamudovský, KSS
47
Lukáš Šandor, EDS