Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
34,23%
Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
33,33%
Milan Mazurek REPUBLIKA
16,22%
Filip Kuffa ŽIVOT
6,31%
Michal Biganič NEKA
2,70%
Patrícia Reváková NK/NEKA
2,70%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
1,80%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
1,80%
Ján Bync NEKA
0,90%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Fedorko, Hlas - sociálna demokracia,...
84 hlasov
2
Igor Savko, NEKA
43 hlasov
3
Martin Meričko, NEKA
34 hlasov
4
Ondrej Mudry, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
5
Jana Vaľová, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
6
Daniel Gavulič, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
7
Ladislav Andrejco, REPUBLIKA
14 hlasov
8
Lucia Sukeľová, NEKA
11 hlasov
9
Ľuboš Karas, NEKA
11 hlasov
10
Peter Kulan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
11
Luciána Hoptová, ÚSVIT
11 hlasov
12
Zdenko Ščepanik, NEKA
11 hlasov
13
Michal Babin, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
10 hlasov
14
Anna Sotaková, KSS
10 hlasov
15
Peter Bazár, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
16
Alena Židová, Skúsme to inak
9 hlasov
17
Tomáš Šudík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
18
Danka Pavlíková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
19
Peter Demjan, REPUBLIKA
7 hlasov
20
Peter Pipák, NEKA
7 hlasov
21
Silvia Cukrovaná, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
22
Simona Čerevková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
6 hlasov
23
Jozef Gnip, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
24
Peter Kudráč, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
25
Pavol Lopanič, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
26
Andrej Semanco, SOM Slovensko
3 hlasov
27
Jozef Oľha, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
3 hlasov
28
Michal Druga, SOM Slovensko
3 hlasov
29
Igor Labun, NEKA
3 hlasov
30
Jozef Barlík, Socialisti.sk
2 hlasov
31
Peter Vasko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
32
Monika Hamaďaková, NEKA
2 hlasov
33
Dana Miháliková, NK/NEKA
2 hlasov
34
Erich Serbin, REPUBLIKA
2 hlasov
35
Martin Lichman, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
1 hlasov
36
Jakub Macik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
37
Emília Valková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
1 hlasov
38
Anna Tokošová, KSS
1 hlasov
39
Michal Ufnár, NK/NEKA
1 hlasov
40
Marek Horvát, Slovenský PATRIOT
1 hlasov
41
Ondrej Babjarčík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
1 hlasov
42
Monika Delejová, Hnutie ONÁS
1 hlasov
43
Martin Tongeľ, ŽIVOT
44
Renáta Velichová, ŽIVOT
45
Marián Vojtko, SNS
46
Jozef Sojka, KSS
47
Branislav Karcaba, REPUBLIKA
48
Zoltán Kašo, SOLIDARITA - Hnutie...
49
Ľubomír Beca, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
50
Jozef Stebnický, ŽIVOT

Volebná účasť

48,27 %

Historický vývoj

29.10. 2022 48,27 %
04.11. 2017 1. kolo 42,18 %
09.11. 2013 1. kolo 34,15 %