vyberte rok
Nižná Myšľaokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
45,97%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
31,21%
Štefan Surmánek ĽSNS
6,04%
Róbert Bačinský NEKA
5,37%
Jarmila Tkáčová SNS
3,02%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,68%
Lukáš Sisák KSS
2,01%
Adam Šepetka NAJ
1,01%
Jozef Červenák RIS
0,67%
Oliver Petrík JĽSS
0,67%
Rudolf Botka NP
0,34%
Jaroslav Džunko NEKA
0,34%
Vladislav Stanko NEKA
0,34%
Ján Struk SMS
0,34%
Jozef Bobík NEKA

Volebná účasť

26,32
%
2017 1. kolo
10,55
%
2013 2. kolo
13,43
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,32%
2013 2. kolo 10,55%
2013 1. kolo 13,43%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vlastimil Lakatoš, NEKA
223 hlasov
2
Ján Kokarda, NEKA
162 hlasov
3
Mária Dulovičová, NEKA
160 hlasov
4
Michal Rečka, SMER-SD
105 hlasov
5
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
98 hlasov
6
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
7
Monika Gergelová, SNS
52 hlasov
8
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
9
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
37 hlasov
10
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
11
Miloš Barcal, NEKA
34 hlasov
12
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
13
Erika Zámboriová, ŠKV
22 hlasov
14
Mária Lacková, NEKA
19 hlasov
15
Ivan Hriczko, ŠKV
17 hlasov
16
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
17
Vojtech Farkaš, NEKA
15 hlasov
18
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
19
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
20
Anton Medvec, NEKA
15 hlasov
21
Tomáš Suchý, ŠANCA
14 hlasov
22
František Petro, SMER-SD
14 hlasov
23
Peter Derevjaník, SMER-SD
13 hlasov
24
Ondrej Bernát, SMER-SD
13 hlasov
25
Jozef Hric, KSS
13 hlasov
26
Peter Seman, KSS
10 hlasov
27
Jarmila Vaňová, ŠKV
9 hlasov
28
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
29
Július Begala, NEKA
8 hlasov
30
Radoslav Hodor, NEKA
8 hlasov
31
Július Beluscsák, NEKA
7 hlasov
32
Pavol Lehotský, NEKA
7 hlasov
33
Ján Serbin, NEKA
7 hlasov
34
Martina Dutková, NEKA
6 hlasov
35
Slavomír Horváth, SNS
5 hlasov
36
Peter Kocai, NAJ
5 hlasov
37
Slavomír Borovský, DS
5 hlasov
38
Július Pelegrin, NEKA
4 hlasov
39
Anton Király, SMK-MKP
4 hlasov
40
István Zachariaš, SMK-MKP
4 hlasov
41
Roland Szabó, SMER-SD
4 hlasov
42
Gábor Szalay, SMK-MKP
3 hlasov
43
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
3 hlasov
44
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
45
Alexander Horváth, MOST - HÍD
3 hlasov
46
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
47
Jozef Krešák, ŠANCA
3 hlasov
48
Anetta Strýčková, NEKA
3 hlasov
49
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
50
Rudolf Varga, VZDOR
2 hlasov
51
Alexander Képes, SMK-MKP
2 hlasov
52
Tamás Iván, SMK-MKP
2 hlasov
53
Ján Horváth, NEKA
2 hlasov
54
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
55
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
2 hlasov
56
Gabriel Böhm, NEKA
2 hlasov
57
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
58
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
2 hlasov
59
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
60
Attila Oravecz, MOST - HÍD
1 hlasov
61
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
62
Augustín Köteles, NAJ
63
László Köteles, SMK-MKP
64
Elena Fialková, MOST - HÍD
65
Tibor Bráz, NEKA
66
Csaba Simkó, SMK-MKP