Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
51,67%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
48,33%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
41,78%
Rudolf Bauer KDS
24,66%
Dominika Palaščáková NOVA
13,70%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
6,16%
Jaroslav Džunko NEKA
6,16%
Lukáš Sisák KSS
2,74%
Jozef Holečko NEKA
2,05%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,37%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,68%
Ivan Kuhn OKS
0,68%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Kokarda, NEKA
111 hlasov
2
Michal Rečka, SMER - SD
62 hlasov
3
Jozef Konkoly, SMER - SD
56 hlasov
4
Miloš Barcal, NEKA
44 hlasov
5
Monika Bérešová, SZS
39 hlasov
6
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
39 hlasov
7
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
33 hlasov
8
Karol Dzugas, NEKA
30 hlasov
9
Dominika Palaščáková, NOVA
28 hlasov
10
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
11
Božena Letková, NEKA
23 hlasov
12
Ľubomír Šimko, SMER - SD
20 hlasov
13
Ján Marton, NOVA
20 hlasov
14
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
15
Róbert Čarny, SNS
18 hlasov
16
Viktor Dulina, NEKA
17 hlasov
17
Slavomír Horváth, SNS
15 hlasov
18
Vojtech Staňo, SMER - SD
14 hlasov
19
Monika Vargová, SNS
14 hlasov
20
Róbert Šándor, NEKA
13 hlasov
21
Viliam Bačo, NEKA
13 hlasov
22
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
23
František Petro, SMER - SD
12 hlasov
24
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
25
Miroslav Bačenko, NEKA
11 hlasov
26
Július Grulyo, NEKA
10 hlasov
27
Anton Medvec, NEKA
9 hlasov
28
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
9 hlasov
29
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
9 hlasov
30
Ivan Hriczko, NEKA
8 hlasov
31
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
32
Martin Baltes, SĽS
7 hlasov
33
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
34
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
7 hlasov
35
Vladimír Popovič, SMS
7 hlasov
36
Marián Tóth, SaS
7 hlasov
37
Ján Mikloš, KSS
6 hlasov
38
Ladislav Bartók, NEKA
6 hlasov
39
Ivan Buchla, SNS
6 hlasov
40
Ľubica Holováčová, SĽS
5 hlasov
41
Radoslav Šimko, SNS
5 hlasov
42
István Zachariaš, SMK-MKP
5 hlasov
43
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
44
Anton Király, SMK-MKP
4 hlasov
45
Jenő Csoltkó, NEKA
4 hlasov
46
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
47
László Köteles, SMK-MKP
3 hlasov
48
Elena Majancsíková, SĽS
3 hlasov
49
Františka Kočišová, SĽS
3 hlasov
50
Ján Bačo, SĽS
3 hlasov
51
Peter Papáč, KSS
3 hlasov
52
Roman Horváth, SRÚS
2 hlasov
53
László Iván, SMK-MKP
2 hlasov
54
Ján Stanislav, SNS
1 hlasov
55
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
56
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
57
Marián Kertész, PD
1 hlasov
58
Jozef Holečko, NEKA
1 hlasov
59
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
60
Peter Palaščák, SOĽ
61
Jozef Koňa, SĽS

Volebná účasť

26,32
%
2017 1. kolo
10,55
%
2013 2. kolo
13,43
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,32%
2013 2. kolo 10,55%
2013 1. kolo 13,43%