Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
54,00%
Rudolf Bauer KDS
46,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
57,81%
Rudolf Bauer KDS
14,06%
Dominika Palaščáková NOVA
12,50%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
6,25%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,13%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,13%
Jaroslav Džunko NEKA
1,56%
Jozef Holečko NEKA
1,56%
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Šimko, SMER - SD
51 hlasov
2
Jozef Konkoly, SMER - SD
17 hlasov
3
František Petro, SMER - SD
16 hlasov
4
Ladislav Vojtko, KSS
14 hlasov
5
Slavomír Horváth, SNS
13 hlasov
6
Viktor Dulina, NEKA
12 hlasov
7
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
8
Radoslav Šimko, SNS
11 hlasov
9
Viliam Bačo, NEKA
10 hlasov
10
Ján Mikloš, KSS
9 hlasov
11
Michal Rečka, SMER - SD
8 hlasov
12
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
13
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
14
Dominika Palaščáková, NOVA
7 hlasov
15
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
16
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
17
Karol Dzugas, NEKA
6 hlasov
18
Ján Marton, NOVA
6 hlasov
19
Vojtech Staňo, SMER - SD
5 hlasov
20
Ján Bačo, SĽS
5 hlasov
21
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
22
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
23
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
24
Monika Bérešová, SZS
5 hlasov
25
Ján Kokarda, NEKA
4 hlasov
26
Ladislav Bartók, NEKA
3 hlasov
27
Ivan Buchla, SNS
3 hlasov
28
Ivan Hriczko, NEKA
3 hlasov
29
Marián Kertész, PD
3 hlasov
30
Františka Kočišová, SĽS
3 hlasov
31
Róbert Šándor, NEKA
3 hlasov
32
Miroslav Bačenko, NEKA
2 hlasov
33
Imrich Kohút, SĽS
2 hlasov
34
Roman Horváth, SRÚS
2 hlasov
35
Božena Letková, NEKA
2 hlasov
36
Martin Baltes, SĽS
2 hlasov
37
Jozef Koňa, SĽS
2 hlasov
38
Ján Stanislav, SNS
2 hlasov
39
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasov
40
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
41
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
42
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
43
Monika Vargová, SNS
1 hlasov
44
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlasov
45
Peter Papáč, KSS
1 hlasov
46
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
47
Elena Majancsíková, SĽS
1 hlasov
48
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
49
Marián Tóth, SaS
1 hlasov
50
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
51
László Köteles, SMK-MKP
52
István Zachariaš, SMK-MKP
53
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
54
Anton Király, SMK-MKP
55
László Iván, SMK-MKP
56
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
57
Jenő Csoltkó, NEKA
58
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
59
Miloš Barcal, NEKA
60
Jozef Holečko, NEKA
61
Vladimír Popovič, SMS

Volebná účasť

20,08
%
2017 1. kolo
11,64
%
2013 2. kolo
15,75
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,08%
2013 2. kolo 11,64%
2013 1. kolo 15,75%