vyberte rok
Nižná Hutkaokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
40,17%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
34,19%
Jarmila Tkáčová SNS
6,84%
Róbert Bačinský NEKA
5,98%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
5,13%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,56%
Jaroslav Džunko NEKA
1,71%
Oliver Petrík JĽSS
1,71%
Jozef Bobík NEKA
0,85%
Vladislav Stanko NEKA
0,85%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

24,02
%
2017 1. kolo
11,97
%
2013 2. kolo
13,23
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,02%
2013 2. kolo 11,97%
2013 1. kolo 13,23%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Kokarda, NEKA
47 hlasov
2
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
3
Michal Rečka, SMER-SD
40 hlasov
4
František Petro, SMER-SD
29 hlasov
5
Miloš Barcal, NEKA
27 hlasov
6
Mária Dulovičová, NEKA
27 hlasov
7
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
8
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
9
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
10
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
11
Ján Serbin, NEKA
16 hlasov
12
Erika Zámboriová, ŠKV
14 hlasov
13
Radoslav Hodor, NEKA
14 hlasov
14
Roland Szabó, SMER-SD
13 hlasov
15
Vlastimil Lakatoš, NEKA
11 hlasov
16
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
17
Vojtech Farkaš, NEKA
11 hlasov
18
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
19
Pavol Lehotský, NEKA
10 hlasov
20
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
21
Ondrej Bernát, SMER-SD
10 hlasov
22
Monika Gergelová, SNS
9 hlasov
23
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
24
Ivan Hriczko, ŠKV
9 hlasov
25
Anton Medvec, NEKA
9 hlasov
26
Jarmila Vaňová, ŠKV
9 hlasov
27
Martina Dutková, NEKA
8 hlasov
28
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
29
Mária Lacková, NEKA
6 hlasov
30
Tomáš Suchý, ŠANCA
6 hlasov
31
Peter Derevjaník, SMER-SD
6 hlasov
32
Július Pelegrin, NEKA
6 hlasov
33
Slavomír Horváth, SNS
5 hlasov
34
Július Begala, NEKA
4 hlasov
35
Július Beluscsák, NEKA
4 hlasov
36
Gabriel Böhm, NEKA
3 hlasov
37
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
38
Anetta Strýčková, NEKA
3 hlasov
39
Jozef Krešák, ŠANCA
3 hlasov
40
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
3 hlasov
41
Peter Seman, KSS
3 hlasov
42
Gábor Szalay, SMK-MKP
3 hlasov
43
Slavomír Borovský, DS
2 hlasov
44
Alexander Horváth, MOST - HÍD
2 hlasov
45
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
46
Jozef Hric, KSS
2 hlasov
47
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
48
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
1 hlasov
49
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
50
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
51
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
52
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
53
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
54
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
55
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
1 hlasov
56
Attila Oravecz, MOST - HÍD
1 hlasov
57
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
58
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
59
Peter Kocai, NAJ
1 hlasov
60
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
61
Augustín Köteles, NAJ
62
Tamás Iván, SMK-MKP
63
Ján Horváth, NEKA
64
Július Grulyo, NEKA
65
Elena Fialková, MOST - HÍD
66
László Köteles, SMK-MKP