Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
61,82%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
38,18%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
38,71%
Rudolf Bauer KDS
29,03%
Jaroslav Džunko NEKA
9,68%
Dominika Palaščáková NOVA
8,06%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
4,84%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,23%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,23%
Ivan Kuhn OKS
3,23%
Jozef Holečko NEKA
Lukáš Sisák KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Monika Bérešová, SZS
24 hlasov
2
Ján Kokarda, NEKA
23 hlasov
3
Michal Rečka, SMER - SD
20 hlasov
4
Jozef Konkoly, SMER - SD
18 hlasov
5
Karol Dzugas, NEKA
15 hlasov
6
František Petro, SMER - SD
14 hlasov
7
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
8
Dominika Palaščáková, NOVA
10 hlasov
9
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
10
Miloš Barcal, NEKA
10 hlasov
11
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
12
Ľubomír Šimko, SMER - SD
8 hlasov
13
Slavomír Horváth, SNS
8 hlasov
14
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
15
Vojtech Staňo, SMER - SD
6 hlasov
16
Ján Stanislav, SNS
6 hlasov
17
Božena Letková, NEKA
5 hlasov
18
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
19
Ján Marton, NOVA
5 hlasov
20
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
21
Viliam Bačo, NEKA
4 hlasov
22
Viktor Dulina, NEKA
4 hlasov
23
Miroslav Bačenko, NEKA
4 hlasov
24
Radoslav Šimko, SNS
4 hlasov
25
Róbert Šándor, NEKA
4 hlasov
26
Peter Papáč, KSS
3 hlasov
27
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
28
Monika Vargová, SNS
3 hlasov
29
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
30
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
31
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
32
Jenő Csoltkó, NEKA
2 hlasov
33
Vladimír Popovič, SMS
2 hlasov
34
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasov
35
Jozef Holečko, NEKA
2 hlasov
36
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
37
Ivan Hriczko, NEKA
2 hlasov
38
Ján Bačo, SĽS
1 hlasov
39
Martin Baltes, SĽS
1 hlasov
40
Ladislav Bartók, NEKA
1 hlasov
41
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
42
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
43
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlasov
44
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
45
Marián Tóth, SaS
1 hlasov
46
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlasov
47
Ján Mikloš, KSS
1 hlasov
48
Elena Majancsíková, SĽS
1 hlasov
49
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
50
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
51
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
52
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
53
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
54
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
55
Imrich Kohút, SĽS
56
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
57
László Iván, SMK-MKP
58
Marián Kertész, PD
59
Anton Király, SMK-MKP
60
Františka Kočišová, SĽS
61
László Köteles, SMK-MKP

Volebná účasť

24,02
%
2017 1. kolo
11,97
%
2013 2. kolo
13,23
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,02%
2013 2. kolo 11,97%
2013 1. kolo 13,23%