vyberte rok
Nižná Bocaokres Liptovský Mikuláš

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
32,69%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
30,77%
Marián Murín NEKA
21,15%
Peter Sagan ĽSNS
7,69%
Peter Cibulka NEKA
3,85%
Anton Martvoň NEKA
3,85%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Ján Mikolaj SNS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

40,60
%
2017 1. kolo
30,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,6%
2013 1. kolo 30%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Tréger, NEKA
41 hlasov
2
Marián Vojtík, SMER-SD
15 hlasov
3
Ján Blcháč, SMER-SD
14 hlasov
4
Peter Čajka, NEKA
11 hlasov
5
Alexander Slafkovský, NEKA
10 hlasov
6
Ivan Spilý, NEKA
7 hlasov
7
Anna Dvorščáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
8
Jaroslav Barok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
9
Michal Jurči, NEKA
5 hlasov
10
Jozef Michalko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
11
Alena Uličná, SMER-SD
4 hlasov
12
Rastislav Adamčák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
13
Vladimír Antoška, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
14
Andrej Marko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
15
Jozef Repaský, ŠANCA
4 hlasov
16
Jaroslav Jurčo, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
17
Drahomír Krčmárek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
18
Milan Šipka, SNS
3 hlasov
19
Roman Janči, NEKA
3 hlasov
20
Ľubomír Frič, SMER-SD
3 hlasov
21
Vladimír Klein, NEKA
3 hlasov
22
Viera Tomčíková, NEKA
3 hlasov
23
Jaroslav Micenko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
24
Rudolf Urbanovič, SNS
3 hlasov
25
Mária Ragulová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
26
Ján Hučík, NP
2 hlasov
27
Július Sokol, SNS
2 hlasov
28
Miroslav Neset, SNS
2 hlasov
29
Jarmila Mišurová, KSS
2 hlasov
30
Milan Burčík, MOST - HÍD
2 hlasov
31
Patrik Fuzák, NEKA
2 hlasov
32
Erik Gemzický, SNS
2 hlasov
33
Mário Kotian, KSS
2 hlasov
34
Vincent Kultan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
35
Jozef Vacula, VZDOR
1 hlasov
36
Miroslav Ilavský, SNS
1 hlasov
37
Peter Jurčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38
Tomáš Hvostik, NEKA
39
Ján Paško, SME RODINA - Boris Kollár