Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
57,67%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
34,36%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
5,52%
Marián Herdel NEKA
1,84%
Peter Palko KSS
0,61%
Ľubomír Žabár NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Stopka, SMER - SD
61 hlasov
2
Katarína Macháčková, NEKA
56 hlasov
3
Vojtech Čičmanec, NEKA
47 hlasov
4
Dušan Šimka, NEKA
34 hlasov
5
Štefan Gaman, SMER - SD
34 hlasov
6
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
27 hlasov
7
Ján Belanský, NEKA
26 hlasov
8
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
24 hlasov
9
Jozef Balčirák, NEKA
23 hlasov
10
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
23 hlasov
11
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
23 hlasov
12
Mohamed Hemza, SMER - SD
21 hlasov
13
Dušan Ďuriš, SMER - SD
21 hlasov
14
Ján Bodnár, SMER - SD
20 hlasov
15
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
20 hlasov
16
Helena Dadíková, NEKA
18 hlasov
17
Ján Cipov, SMER - SD
18 hlasov
18
Dana Melišková, NEKA
17 hlasov
19
Vojtech Bartoš, NEKA
17 hlasov
20
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
17 hlasov
21
Martin Lukačovič, SMER - SD
16 hlasov
22
Viliam Kurbel, NEKA
16 hlasov
23
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
16 hlasov
24
Štefan Mjartan, SMER - SD
16 hlasov
25
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
15 hlasov
26
Ľuboš Maxina, NEKA
14 hlasov
27
Emil Divéky, SNS
14 hlasov
28
Viera Beňová, NEKA
13 hlasov
29
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
12 hlasov
30
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
12 hlasov
31
František Tám, SMER - SD
12 hlasov
32
Peter Juríček, NEKA
11 hlasov
33
Miloš Cúcik, NEKA
11 hlasov
34
Ján Mokrý, SNS
11 hlasov
35
Jozef Vrábeľ, NEKA
11 hlasov
36
Richard Takáč, SMER - SD
11 hlasov
37
Štefan Škríp, SNS
9 hlasov
38
Anton Špeťko, NEKA
8 hlasov
39
Branislav Ondruška, SNS
8 hlasov
40
Marián Mikula, KSS
7 hlasov
41
Viera Masaryková, NEKA
7 hlasov
42
Róbert Frimmel, NEKA
6 hlasov
43
Augustín Jozef Lang, SNS
6 hlasov
44
Boris Borovica, SNS
6 hlasov
45
Jana Červienková, NEKA
6 hlasov
46
Miroslav Valach, KSS
5 hlasov
47
Adriána Svitková, SMS
5 hlasov
48
Ľudovít Vojtko, SNS
5 hlasov
49
Jozef Škadra, SNS
5 hlasov
50
Marek Daniš, ĽS-HZDS
5 hlasov
51
Vladimíra Ďuračková, NEKA
5 hlasov
52
Patrícia Grófová, NEKA
5 hlasov
53
Marek Michalovič, NEKA
4 hlasov
54
Anton Turčan, KSS
4 hlasov
55
Vladimír Buzalka, NEKA
3 hlasov
56
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
3 hlasov
57
Ján Dobrovodský, NEKA
3 hlasov
58
Petra Kobetičová, NEKA
2 hlasov
59
Mária Luprichová, SNS
2 hlasov
60
Andrej Plachý, KSS
2 hlasov
61
Vladimír Petráš, SNS
2 hlasov
62
Milan Bureš, KSS
2 hlasov
63
Roman Hlaváč, NEKA
2 hlasov
64
Jaroslav Hanzel, NEKA
2 hlasov
65
Zuzana Kútna, SMS
1 hlasov
66
Jaroslav Daniš, DOST
1 hlasov
67
Miroslav Samiec, KSS
1 hlasov
68
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
1 hlasov
69
Jozef Meluš, NEKA
70
Jozef Zubák, DOST

Volebná účasť

36,82
%
2017 1. kolo
16,19
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,82%
2013 1. kolo 16,19%