vyberte rok
Nitrianske Sučanyokres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
49,70%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
19,70%
Štefan Škultéty NEKA
12,12%
Petra Hajšelová Sme rodina
11,21%
Ferdinand Vavrík NEKA
2,73%
Igor Valko NP
2,42%
Nora Pániková SZS
2,12%

Volebná účasť

34,06
%
2017 1. kolo
16,89
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,06%
2013 1. kolo 16,89%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavol Caňo, NEKA
230 hlasov
2
Mária Šramková, NEKA
152 hlasov
3
Viera Beňová, NEKA
80 hlasov
4
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
65 hlasov
5
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
63 hlasov
6
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
58 hlasov
7
Vojtech Čičmanec, NEKA
55 hlasov
8
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
51 hlasov
9
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
51 hlasov
10
Jozef Otto, NEKA
50 hlasov
11
Tibor Čičmanec, NEKA
49 hlasov
12
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
48 hlasov
13
Michal Ďureje, NEKA
43 hlasov
14
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
42 hlasov
15
Dušan Ďuriš, NEKA
42 hlasov
16
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
17
Martin Drozd, NEKA
41 hlasov
18
Ladislav Procházka, NEKA
38 hlasov
19
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
38 hlasov
20
Jozef Franek, NEKA
36 hlasov
21
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
22
Jana Matiašková, NEKA
35 hlasov
23
Tomáš Tines, NEKA
33 hlasov
24
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
32 hlasov
25
Miroslav Rajčo, NEKA
32 hlasov
26
Ľubomír Dzurák, NEKA
31 hlasov
27
Andrej Kmotorka, NEKA
31 hlasov
28
Alojz Vlčko, NEKA
31 hlasov
29
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
30
Tomáš Kozák, NEKA
30 hlasov
31
Anton Vrecko, NEKA
28 hlasov
32
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
33
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
34
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
27 hlasov
35
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
27 hlasov
36
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
27 hlasov
37
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
38
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
39
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
25 hlasov
40
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
41
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
42
Miroslav Dzina, NEKA
24 hlasov
43
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
44
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
45
Viera Hurtišová, KSS
22 hlasov
46
Martin Šujan, NEKA
20 hlasov
47
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
48
Branislav Gigac, NEKA
20 hlasov
49
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
50
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
51
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
52
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
12 hlasov
53
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
54
Branislav Krpelan, NEKA
11 hlasov
55
Tomáš Grešner, NEKA
10 hlasov
56
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
57
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
9 hlasov
58
Eduard Prilinský, NEKA
9 hlasov
59
Igor Sojka, KSS
9 hlasov
60
Ján Madžo, DOMA DOBRE
7 hlasov
61
Martin Uríček, NEKA
6 hlasov
62
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
6 hlasov
63
Ingrid Majdová, KSS
6 hlasov
64
Karol Herceg, KSS
5 hlasov
65
Marián Mittaš, KSS
5 hlasov
66
Andrej Sikora, KSS
4 hlasov
67
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
68
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov