Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
50,60%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
25,90%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
9,64%
Marián Herdel NEKA
7,23%
Ľubomír Žabár NEKA
4,82%
Peter Palko KSS
1,81%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Dušan Šimka, NEKA
64 hlasov
2
Jozef Stopka, SMER - SD
53 hlasov
3
Ján Belanský, NEKA
42 hlasov
4
Katarína Macháčková, NEKA
40 hlasov
5
Mohamed Hemza, SMER - SD
38 hlasov
6
Štefan Gaman, SMER - SD
35 hlasov
7
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
34 hlasov
8
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
33 hlasov
9
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
32 hlasov
10
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
27 hlasov
11
Viera Beňová, NEKA
26 hlasov
12
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
24 hlasov
13
Vojtech Bartoš, NEKA
23 hlasov
14
Štefan Mjartan, SMER - SD
23 hlasov
15
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
23 hlasov
16
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
22 hlasov
17
Ján Bodnár, SMER - SD
22 hlasov
18
Jozef Balčirák, NEKA
22 hlasov
19
Ján Cipov, SMER - SD
21 hlasov
20
Dušan Ďuriš, SMER - SD
21 hlasov
21
Richard Takáč, SMER - SD
21 hlasov
22
Vojtech Čičmanec, NEKA
20 hlasov
23
Emil Divéky, SNS
18 hlasov
24
Viliam Kurbel, NEKA
17 hlasov
25
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
17 hlasov
26
Ján Mokrý, SNS
16 hlasov
27
František Tám, SMER - SD
16 hlasov
28
Dana Melišková, NEKA
16 hlasov
29
Róbert Frimmel, NEKA
16 hlasov
30
Peter Juríček, NEKA
15 hlasov
31
Helena Dadíková, NEKA
15 hlasov
32
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
14 hlasov
33
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
14 hlasov
34
Marek Michalovič, NEKA
13 hlasov
35
Miloš Cúcik, NEKA
13 hlasov
36
Ľuboš Maxina, NEKA
12 hlasov
37
Anton Špeťko, NEKA
12 hlasov
38
Martin Lukačovič, SMER - SD
11 hlasov
39
Vladimír Buzalka, NEKA
11 hlasov
40
Vladimíra Ďuračková, NEKA
11 hlasov
41
Viera Masaryková, NEKA
9 hlasov
42
Jozef Vrábeľ, NEKA
9 hlasov
43
Patrícia Grófová, NEKA
8 hlasov
44
Zuzana Kútna, SMS
8 hlasov
45
Jana Červienková, NEKA
8 hlasov
46
Jozef Meluš, NEKA
8 hlasov
47
Jozef Škadra, SNS
8 hlasov
48
Miroslav Samiec, KSS
8 hlasov
49
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
7 hlasov
50
Marek Daniš, ĽS-HZDS
7 hlasov
51
Jaroslav Hanzel, NEKA
7 hlasov
52
Roman Hlaváč, NEKA
7 hlasov
53
Petra Kobetičová, NEKA
7 hlasov
54
Milan Bureš, KSS
6 hlasov
55
Štefan Škríp, SNS
6 hlasov
56
Boris Borovica, SNS
5 hlasov
57
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
4 hlasov
58
Branislav Ondruška, SNS
4 hlasov
59
Marián Mikula, KSS
4 hlasov
60
Ján Dobrovodský, NEKA
4 hlasov
61
Adriána Svitková, SMS
4 hlasov
62
Anton Turčan, KSS
3 hlasov
63
Miroslav Valach, KSS
2 hlasov
64
Vladimír Petráš, SNS
2 hlasov
65
Augustín Jozef Lang, SNS
2 hlasov
66
Mária Luprichová, SNS
2 hlasov
67
Ľudovít Vojtko, SNS
1 hlasov
68
Jozef Zubák, DOST
1 hlasov
69
Andrej Plachý, KSS
1 hlasov
70
Jaroslav Daniš, DOST
1 hlasov

Volebná účasť

16,89 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 34,06 %
09.11. 2013 1. kolo 16,89 %