vyberte rok
Nitrianske Pravnookres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
51,01%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
20,68%
Štefan Škultéty NEKA
15,09%
Petra Hajšelová Sme rodina
5,75%
Igor Valko NP
3,42%
Nora Pániková SZS
2,02%
Ferdinand Vavrík NEKA
2,02%

Volebná účasť

24,81
%
2017 1. kolo
24,62
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,81%
2013 1. kolo 24,62%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Dzina, NEKA
298 hlasov
2
Martin Šujan, NEKA
246 hlasov
3
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
175 hlasov
4
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
151 hlasov
5
Eduard Prilinský, NEKA
151 hlasov
6
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
127 hlasov
7
Viera Beňová, NEKA
122 hlasov
8
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
120 hlasov
9
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
118 hlasov
10
Ladislav Procházka, NEKA
115 hlasov
11
Jana Matiašková, NEKA
113 hlasov
12
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
105 hlasov
13
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
99 hlasov
14
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
96 hlasov
15
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
87 hlasov
16
Michal Ďureje, NEKA
83 hlasov
17
Tomáš Kozák, NEKA
83 hlasov
18
Mária Šramková, NEKA
80 hlasov
19
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
74 hlasov
20
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
74 hlasov
21
Martin Drozd, NEKA
70 hlasov
22
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
69 hlasov
23
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
69 hlasov
24
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
68 hlasov
25
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
68 hlasov
26
Alojz Vlčko, NEKA
68 hlasov
27
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65 hlasov
28
Tomáš Tines, NEKA
65 hlasov
29
Tibor Čičmanec, NEKA
63 hlasov
30
Andrej Kmotorka, NEKA
62 hlasov
31
Jozef Franek, NEKA
61 hlasov
32
Branislav Gigac, NEKA
59 hlasov
33
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
55 hlasov
34
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
55 hlasov
35
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
36
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
53 hlasov
37
Vojtech Čičmanec, NEKA
51 hlasov
38
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
48 hlasov
39
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
47 hlasov
40
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
46 hlasov
41
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
44 hlasov
42
Pavol Caňo, NEKA
44 hlasov
43
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
43 hlasov
44
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
43 hlasov
45
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
46
Miroslav Rajčo, NEKA
38 hlasov
47
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
48
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
38 hlasov
49
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
50
Dušan Ďuriš, NEKA
26 hlasov
51
Ján Madžo, DOMA DOBRE
25 hlasov
52
Karol Herceg, KSS
24 hlasov
53
Jozef Otto, NEKA
24 hlasov
54
Viera Hurtišová, KSS
23 hlasov
55
Anton Vrecko, NEKA
19 hlasov
56
Martin Uríček, NEKA
17 hlasov
57
Ingrid Majdová, KSS
17 hlasov
58
Tomáš Grešner, NEKA
17 hlasov
59
Ľubomír Dzurák, NEKA
16 hlasov
60
Andrej Sikora, KSS
15 hlasov
61
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
15 hlasov
62
Branislav Krpelan, NEKA
13 hlasov
63
Marián Mittaš, KSS
11 hlasov
64
Igor Sojka, KSS
11 hlasov
65
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
10 hlasov
66
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
6 hlasov
67
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
6 hlasov
68
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov