Kandidáti na predsedu VÚC

Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
24,81%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
22,39%
Milan Belica NEKA
18,96%
Renáta Kolenčíková NEKA
9,16%
Martin Kusenda NEKA
7,63%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5,98%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5,47%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,05%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,91%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,64%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
293 hlasov
2
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
166 hlasov
3
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
145 hlasov
4
Štefan Korman, NEKA
145 hlasov
5
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
143 hlasov
6
Štefan Štefek, NEKA
143 hlasov
7
Jozef Dvonč, NEKA
124 hlasov
8
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
122 hlasov
9
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
119 hlasov
10
Peter Oremus, NEKA
106 hlasov
11
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
105 hlasov
12
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
100 hlasov
13
Šimon Kónya, NEKA
98 hlasov
14
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
92 hlasov
15
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
90 hlasov
16
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
88 hlasov
17
Lívia Šumichrastová, NEKA
87 hlasov
18
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
80 hlasov
19
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
79 hlasov
20
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
77 hlasov
21
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
75 hlasov
22
Marta Rácová, NEKA
75 hlasov
23
Ľubomír Moravčík, NEKA
74 hlasov
24
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
67 hlasov
25
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
66 hlasov
26
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
65 hlasov
27
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
63 hlasov
28
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
60 hlasov
29
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
59 hlasov
30
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
59 hlasov
31
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
58 hlasov
32
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
55 hlasov
33
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
54 hlasov
34
Martin Balko, Progresívne Slovensko
54 hlasov
35
Peter Andel, Progresívne Slovensko
51 hlasov
36
Peter Košťál, NEKA
49 hlasov
37
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
48 hlasov
38
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
46 hlasov
39
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
43 hlasov
40
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
42 hlasov
41
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
41 hlasov
42
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
40 hlasov
43
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
39 hlasov
44
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
39 hlasov
45
Juraj Švarc, NEKA
38 hlasov
46
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
38 hlasov
47
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
37 hlasov
48
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
36 hlasov
49
Peter Pukan, REPUBLIKA
35 hlasov
50
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
35 hlasov
51
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
34 hlasov
52
Soňa Ďuríková, NEKA
34 hlasov
53
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
32 hlasov
54
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
32 hlasov
55
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
32 hlasov
56
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
32 hlasov
57
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
58
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
31 hlasov
59
Radoslav Kriváček, NEKA
30 hlasov
60
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
30 hlasov
61
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
29 hlasov
62
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
29 hlasov
63
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
29 hlasov
64
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
29 hlasov
65
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
28 hlasov
66
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
67
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
27 hlasov
68
Ladislav Turba, NEKA
27 hlasov
69
Miroslav Gut, NEKA
26 hlasov
70
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov
71
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
25 hlasov
72
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
24 hlasov
73
Darina Zlatošová, NK/NEKA
23 hlasov
74
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
75
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
23 hlasov
76
Erik Blaško, NK/NEKA
22 hlasov
77
Milan Chmelár, NEKA
22 hlasov
78
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
21 hlasov
79
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
20 hlasov
80
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
81
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
82
Peter Božík, Hnutie ONÁS
19 hlasov
83
Jana Pukanová, REPUBLIKA
19 hlasov
84
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
85
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
18 hlasov
86
Igor Husár, REPUBLIKA
18 hlasov
87
Jarmila Králová, NEKA
17 hlasov
88
Pavol Mada, NEKA
17 hlasov
89
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
90
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
91
Martin Skovajsa, NEKA
15 hlasov
92
Dušan Tóth, NEKA
15 hlasov
93
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
14 hlasov
94
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
14 hlasov
95
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
96
Peter Paučo, NK/NEKA
12 hlasov
97
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
12 hlasov
98
Martin Bóri, REPUBLIKA
12 hlasov
99
Miloš Macho, NK/NEKA
12 hlasov
100
Peter Šedovič, NK/NEKA
12 hlasov
101
Martin Čepček, ŽIVOT
11 hlasov
102
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
11 hlasov
103
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
11 hlasov
104
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
10 hlasov
105
Oľga Paučová, NK/NEKA
9 hlasov
106
Juraj Vízy, NK/NEKA
7 hlasov

Volebná účasť

44,69 %

Historický vývoj

29.10. 2022 44,69 %
04.11. 2017 1. kolo 29,80 %
23.11. 2013 2. kolo 15,64 %
09.11. 2013 1. kolo 17,29 %