Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
57,03%
Milan Belica SMER - SD
42,97%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
42,61%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
39,08%
Peter Oremus NEKA
13,03%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
2,46%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
2,11%
Robert Dick MS
0,35%
Viliam Mokraň KĽS
0,35%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
94 hlasov
2
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
94 hlasov
3
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
74 hlasov
4
Peter Oremus, NEKA
62 hlasov
5
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
61 hlasov
6
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
59 hlasov
7
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
59 hlasov
8
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
58 hlasov
9
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
57 hlasov
10
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
54 hlasov
11
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
53 hlasov
12
Róbert Balkó, SMK-MKP
52 hlasov
13
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
51 hlasov
14
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
50 hlasov
15
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
48 hlasov
16
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
48 hlasov
17
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
47 hlasov
18
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
46 hlasov
19
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
45 hlasov
20
Eva Antošová, SNS
43 hlasov
21
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
43 hlasov
22
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
43 hlasov
23
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
41 hlasov
24
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
39 hlasov
25
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
38 hlasov
26
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
35 hlasov
27
Pavol Dávid, SMS
29 hlasov
28
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
28 hlasov
29
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
20 hlasov
30
Marta Miklošková, KDS
19 hlasov
31
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
32
Pavol Otepka, ASV
17 hlasov
33
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
16 hlasov
34
Ladislav Prešinský, NEKA
15 hlasov
35
Jozef Čapla, SNS
15 hlasov
36
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
14 hlasov
37
Milena Candráková, KSS
13 hlasov
38
Anton Žikla, KSS
13 hlasov
39
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
13 hlasov
40
Juraj Gajdoš, SNS
13 hlasov
41
Vladislav Borík, SOĽ
12 hlasov
42
Eduard Kolesár, ASV
11 hlasov
43
Pavol Leštinský, KSS
10 hlasov
44
Martin Mikuláš, SNS
10 hlasov
45
Milan Greguš, SNS
10 hlasov
46
Anna Čagalová, SNS
10 hlasov
47
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
10 hlasov
48
Miroslav Timko, KSS
9 hlasov
49
Oľga Otrasová, KSS
9 hlasov
50
Ondrej Ňorba, KSS
8 hlasov
51
Vladimír Lauko, SNS
8 hlasov
52
Ivana Matušková, SMS
8 hlasov
53
Miloslav Horka, SNS
8 hlasov
54
Ivan Habiňák, SNS
8 hlasov
55
Lenka Slováčiková, NaS - ns
8 hlasov
56
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
8 hlasov
57
Dušan Janek, KSS
7 hlasov
58
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
59
Viliam Mokraň, KĽS
7 hlasov
60
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
7 hlasov
61
Stanislav Hamar, SNS
6 hlasov
62
Andrea Samková, KĽS
5 hlasov
63
Milan Chalachan, SMS
5 hlasov
64
Juraj Uhrín, SĽS
5 hlasov
65
Ján Kollár, KSS
4 hlasov
66
Oľga Froncová, SNS
4 hlasov
67
Jaroslav Lörinčík, KSS
3 hlasov
68
Jozef Šiška, KSS
3 hlasov
69
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
70
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
71
Peter Spišiak, NaS - ns
3 hlasov
72
Miloslav Slováčik, NaS - ns
3 hlasov
73
Jaroslav Lopata, KSS
2 hlasov

Volebná účasť

29,80
%
2017 1. kolo
15,64
%
2013 2. kolo
17,29
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,80%
2013 2. kolo 15,64%
2013 1. kolo 17,29%