Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
45,86%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
23,37%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
12,43%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,73%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,44%
Martin Kusenda NEKA
3,85%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,37%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,18%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,18%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,59%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
237 hlasov
2
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
193 hlasov
3
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
116 hlasov
4
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
72 hlasov
5
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
68 hlasov
6
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
62 hlasov
7
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
55 hlasov
8
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
51 hlasov
9
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
49 hlasov
10
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
43 hlasov
11
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
42 hlasov
12
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
37 hlasov
13
Jozef Stankovský, NEKA
37 hlasov
14
Matúš Hubinský, NEKA
35 hlasov
15
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
34 hlasov
16
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
25 hlasov
17
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
24 hlasov
18
Jaroslav Blina, KSS
24 hlasov
19
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
23 hlasov
20
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
21
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
22 hlasov
22
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
22 hlasov
23
Peter Kochan, NEKA
21 hlasov
24
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
25
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
26
David Gerhát, KSS
16 hlasov
27
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
16 hlasov
28
Martin Dočkalik, NEKA
15 hlasov
29
Anton Švec, KSS
15 hlasov
30
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
31
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
12 hlasov
32
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
33
Ján Mlynár, REPUBLIKA
10 hlasov
34
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
10 hlasov
35
Oľga Hudoková, NK/NEKA
9 hlasov
36
Renáta Kirková, NK/NEKA
8 hlasov
37
Adam Jamrich, KSS
7 hlasov
38
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
39
Martin Tarčák, NK/NEKA
6 hlasov
40
Marian Fázik, NK/NEKA
6 hlasov
41
Ľubomíra Švecová, KSS
3 hlasov
42
Miroslav Polner, NK/NEKA
3 hlasov

Volebná účasť

68,70 %

Historický vývoj

29.10. 2022 68,70 %
04.11. 2017 1. kolo 41,67 %
23.11. 2013 2. kolo 23,17 %
09.11. 2013 1. kolo 22,13 %