Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
30,96%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
24,44%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
16,09%
Martin Kusenda NEKA
6,31%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,89%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,89%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,68%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
3,05%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,85%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1,02%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,81%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Stankovský, NEKA
201 hlasov
2
Matúš Hubinský, NEKA
151 hlasov
3
Marian Fázik, NK/NEKA
107 hlasov
4
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
99 hlasov
5
Peter Kochan, NEKA
93 hlasov
6
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
92 hlasov
7
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
88 hlasov
8
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
78 hlasov
9
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
65 hlasov
10
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
63 hlasov
11
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
57 hlasov
12
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
56 hlasov
13
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
54 hlasov
14
Renáta Kirková, NK/NEKA
54 hlasov
15
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
52 hlasov
16
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
49 hlasov
17
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
48 hlasov
18
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
41 hlasov
19
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
41 hlasov
20
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
39 hlasov
21
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
35 hlasov
22
Martin Dočkalik, NEKA
34 hlasov
23
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
33 hlasov
24
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
29 hlasov
25
Jaroslav Blina, KSS
29 hlasov
26
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
28 hlasov
27
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
28 hlasov
28
Anton Švec, KSS
27 hlasov
29
Oľga Hudoková, NK/NEKA
27 hlasov
30
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
31
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
26 hlasov
32
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
26 hlasov
33
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
34
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
24 hlasov
35
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
36
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
20 hlasov
37
David Gerhát, KSS
19 hlasov
38
Martin Tarčák, NK/NEKA
18 hlasov
39
Ľubomíra Švecová, KSS
13 hlasov
40
Ján Mlynár, REPUBLIKA
12 hlasov
41
Miroslav Polner, NK/NEKA
9 hlasov
42
Adam Jamrich, KSS
7 hlasov

Volebná účasť

61,97 %

Historický vývoj

29.10. 2022 61,97 %
04.11. 2017 1. kolo 24,05 %
23.11. 2013 2. kolo 11,84 %
09.11. 2013 1. kolo 15,64 %