vyberte rok
Nitra nad Ipľomokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
56,76%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
10,81%
Martin Juhaniak NEKA
10,81%
Igor Kašper NEKA
8,11%
Miroslav Gálik NAS
2,70%
Marian Kotleba ĽSNS
2,70%
Znenek Očovan NAJ
2,70%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
2,70%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
2,70%
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Alena Piovarčiová NP
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

15,00
%
2017 1. kolo
8,57
%
2013 2. kolo
31,96
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 15%
2013 2. kolo 8,57%
2013 1. kolo 31,96%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Péter Csúsz, SMK-MKP
16 hlasov
2
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
13 hlasov
3
Karol Ferencz, MOST - HÍD
13 hlasov
4
Zoltán Balog, NEKA
12 hlasov
5
Attila Agócs, MOST - HÍD
9 hlasov
6
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
9 hlasov
7
Branislav Hámorník, SMER-SD
7 hlasov
8
Pavol Baculík, NEKA
6 hlasov
9
Rudolf Slivka, SNS
5 hlasov
10
Štefan Kertész, MOST - HÍD
5 hlasov
11
Július Čipčala, SRK
4 hlasov
12
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
13
Péter György, SMK-MKP
4 hlasov
14
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
4 hlasov
15
Jozef Bari, SRK
4 hlasov
16
Juraj Pelč, NEKA
4 hlasov
17
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
18
István Mázik, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
19
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
20
Jana Haláková, SMER-SD
2 hlasov
21
Denisa Nincová, NEKA
2 hlasov
22
Ján Mičuda, SMER-SD
2 hlasov
23
László Kerekes, SMK-MKP
2 hlasov
24
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
25
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
26
Lucia Kašiarová, KSS
2 hlasov
27
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
28
Milan Alberti, NEKA
1 hlasov
29
Lukáš Čavoj, NEKA
1 hlasov
30
Pavel Greksa, NEKA
1 hlasov
31
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
32
Pavol Križo, SNS
1 hlasov
33
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
1 hlasov
34
Ján Svoreň, KSS
1 hlasov
35
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
36
Tibor Tóth, MOST - HÍD
37
Marian Šulek, KSS
38
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
39
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
40
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
41
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
42
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
43
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
44
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko