Nitra okres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
26,79%
Milan Belica NEKA
25,27%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
22,89%
Martin Kusenda NEKA
8,41%
Renáta Kolenčíková NEKA
5,08%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,69%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,61%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,22%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,34%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,44%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,28%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
5 452 hlasov
2
Štefan Štefek, NEKA
5 261 hlasov
3
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 659 hlasov
4
Peter Oremus, NEKA
4 522 hlasov
5
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 367 hlasov
6
Jozef Dvonč, NEKA
4 343 hlasov
7
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 198 hlasov
8
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 099 hlasov
9
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
4 042 hlasov
10
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 944 hlasov
11
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 575 hlasov
12
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 461 hlasov
13
Peter Košťál, NEKA
3 142 hlasov
14
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 142 hlasov
15
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
3 058 hlasov
16
Marta Rácová, NEKA
2 872 hlasov
17
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 831 hlasov
18
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
2 803 hlasov
19
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 783 hlasov
20
Ľubomír Moravčík, NEKA
2 719 hlasov
21
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 679 hlasov
22
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 652 hlasov
23
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 309 hlasov
24
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
2 292 hlasov
25
Šimon Kónya, NEKA
2 283 hlasov
26
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
2 160 hlasov
27
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
2 121 hlasov
28
Štefan Korman, NEKA
2 070 hlasov
29
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
1 904 hlasov
30
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
1 897 hlasov
31
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
1 816 hlasov
32
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
1 728 hlasov
33
Lívia Šumichrastová, NEKA
1 722 hlasov
34
Miroslav Gut, NEKA
1 714 hlasov
35
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
1 670 hlasov
36
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
1 616 hlasov
37
Erik Blaško, NK/NEKA
1 598 hlasov
38
Martin Balko, Progresívne Slovensko
1 584 hlasov
39
Peter Andel, Progresívne Slovensko
1 557 hlasov
40
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
1 545 hlasov
41
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
1 543 hlasov
42
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
1 501 hlasov
43
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
1 480 hlasov
44
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
1 446 hlasov
45
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
1 406 hlasov
46
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
1 391 hlasov
47
Jarmila Králová, NEKA
1 387 hlasov
48
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
1 338 hlasov
49
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
1 327 hlasov
50
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
1 305 hlasov
51
Ladislav Turba, NEKA
1 295 hlasov
52
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
1 193 hlasov
53
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
1 187 hlasov
54
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
1 171 hlasov
55
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
1 171 hlasov
56
Soňa Ďuríková, NEKA
1 154 hlasov
57
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
1 113 hlasov
58
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 098 hlasov
59
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
1 062 hlasov
60
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
1 033 hlasov
61
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
1 028 hlasov
62
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
1 012 hlasov
63
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
1 011 hlasov
64
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
1 005 hlasov
65
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
995 hlasov
66
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
991 hlasov
67
Pavol Mada, NEKA
945 hlasov
68
Peter Pukan, REPUBLIKA
905 hlasov
69
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
888 hlasov
70
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
875 hlasov
71
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
863 hlasov
72
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
860 hlasov
73
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
813 hlasov
74
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
811 hlasov
75
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
807 hlasov
76
Milan Chmelár, NEKA
786 hlasov
77
Martin Čepček, ŽIVOT
756 hlasov
78
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
739 hlasov
79
Igor Husár, REPUBLIKA
734 hlasov
80
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
730 hlasov
81
Martin Skovajsa, NEKA
726 hlasov
82
Radoslav Kriváček, NEKA
706 hlasov
83
Martin Bóri, REPUBLIKA
653 hlasov
84
Darina Zlatošová, NK/NEKA
640 hlasov
85
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
637 hlasov
86
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
628 hlasov
87
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
623 hlasov
88
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
621 hlasov
89
Peter Paučo, NK/NEKA
612 hlasov
90
Juraj Švarc, NEKA
602 hlasov
91
Peter Božík, Hnutie ONÁS
575 hlasov
92
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
574 hlasov
93
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
563 hlasov
94
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
556 hlasov
95
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
546 hlasov
96
Miloš Macho, NK/NEKA
534 hlasov
97
Peter Šedovič, NK/NEKA
529 hlasov
98
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
518 hlasov
99
Jana Pukanová, REPUBLIKA
498 hlasov
100
Dušan Tóth, NEKA
427 hlasov
101
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
396 hlasov
102
Juraj Vízy, NK/NEKA
383 hlasov
103
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
381 hlasov
104
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
341 hlasov
105
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
341 hlasov
106
Oľga Paučová, NK/NEKA
340 hlasov

Volebná účasť

40,25 %

Historický vývoj

29.10. 2022 40,25 %
04.11. 2017 1. kolo 36,71 %
23.11. 2013 2. kolo 19,02 %
09.11. 2013 1. kolo 18,76 %