Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
77,63%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
7,89%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
5,26%
Adrián Mikuš NEKA
4,61%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)
2,63%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
1,97%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
53 hlasov
2
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
47 hlasov
3
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
45 hlasov
4
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
45 hlasov
5
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
37 hlasov
6
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
26 hlasov
7
Vladimír Revický, REPUBLIKA
25 hlasov
8
Ladislav Procházka, NEKA
21 hlasov
9
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
21 hlasov
10
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
20 hlasov
11
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
20 hlasov
12
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
17 hlasov
13
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
17 hlasov
14
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
17 hlasov
15
Silvia Bošnovičová, NEKA
14 hlasov
16
Dušan Šimka, NEKA
14 hlasov
17
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
14 hlasov
18
Michal Ďureje, NEKA
13 hlasov
19
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
12 hlasov
20
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
11 hlasov
21
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
11 hlasov
22
Branislav Doboš, REPUBLIKA
10 hlasov
23
Katarína Svobodová, NEKA
10 hlasov
24
Helena Dadíková, NEKA
10 hlasov
25
Michal Dobiš, NEKA
10 hlasov
26
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
9 hlasov
27
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
9 hlasov
28
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
9 hlasov
29
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
8 hlasov
30
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
8 hlasov
31
Ladislav Smatana, NEKA
7 hlasov
32
Igor Sojka, KSS
7 hlasov
33
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
7 hlasov
34
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
7 hlasov
35
Mária Šramková, NEKA
7 hlasov
36
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
7 hlasov
37
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
38
Martin Drozd, NEKA
6 hlasov
39
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
5 hlasov
40
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
5 hlasov
41
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
5 hlasov
42
Michaela Brunclíková, NEKA
5 hlasov
43
Radoslav Iždinský, NEKA
5 hlasov
44
Eva Hodásová, KSS
4 hlasov
45
Zuzana Hujsiová, NEKA
4 hlasov
46
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
4 hlasov
47
Juraj Leporis, NEKA
4 hlasov
48
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
4 hlasov
49
Tomáš Tines, NEKA
4 hlasov
50
Tomáš Šujan, NEKA
4 hlasov
51
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
52
Alojz Vlčko, NEKA
3 hlasov
53
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
54
Andrea Filt, DS
3 hlasov
55
Miroslav Ertel, DS
2 hlasov
56
Ľuboš Jelačič, NEKA
2 hlasov
57
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
2 hlasov
58
Silvia Grúberová, NEKA
2 hlasov
59
Ambróz Jamriško, NEKA
1 hlasov
60
Viera Mrázová, NEKA

Volebná účasť

69,51 %

Historický vývoj

29.10. 2022 69,51 %
04.11. 2017 1. kolo 31,14 %
09.11. 2013 1. kolo 21,31 %