Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
77,08%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
6,25%
Marián Herdel NEKA
6,25%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
4,17%
Peter Palko KSS
4,17%
Ľubomír Žabár NEKA
2,08%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Stopka, SMER - SD
24 hlasov
2
Štefan Gaman, SMER - SD
20 hlasov
3
Emil Divéky, SNS
14 hlasov
4
Ján Cipov, SMER - SD
13 hlasov
5
Mohamed Hemza, SMER - SD
13 hlasov
6
Katarína Macháčková, NEKA
12 hlasov
7
Štefan Mjartan, SMER - SD
10 hlasov
8
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
10 hlasov
9
Peter Juríček, NEKA
9 hlasov
10
Jaroslav Hanzel, NEKA
8 hlasov
11
Ján Bodnár, SMER - SD
8 hlasov
12
Miloš Cúcik, NEKA
8 hlasov
13
Richard Takáč, SMER - SD
8 hlasov
14
Dušan Ďuriš, SMER - SD
8 hlasov
15
František Tám, SMER - SD
7 hlasov
16
Martin Lukačovič, SMER - SD
7 hlasov
17
Dušan Šimka, NEKA
6 hlasov
18
Vojtech Čičmanec, NEKA
6 hlasov
19
Štefan Škríp, SNS
5 hlasov
20
Jozef Škadra, SNS
5 hlasov
21
Viliam Kurbel, NEKA
5 hlasov
22
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
23
Vojtech Bartoš, NEKA
4 hlasov
24
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
3 hlasov
25
Ján Belanský, NEKA
3 hlasov
26
Vladimír Petráš, SNS
3 hlasov
27
Miroslav Valach, KSS
3 hlasov
28
Dana Melišková, NEKA
3 hlasov
29
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
3 hlasov
30
Jozef Vrábeľ, NEKA
3 hlasov
31
Jozef Balčirák, NEKA
2 hlasov
32
Ľuboš Maxina, NEKA
2 hlasov
33
Helena Dadíková, NEKA
2 hlasov
34
Marián Mikula, KSS
2 hlasov
35
Branislav Ondruška, SNS
2 hlasov
36
Andrej Plachý, KSS
2 hlasov
37
Milan Bureš, KSS
2 hlasov
38
Boris Borovica, SNS
2 hlasov
39
Anton Špeťko, NEKA
2 hlasov
40
Anton Turčan, KSS
2 hlasov
41
Viera Beňová, NEKA
1 hlasov
42
Roman Hlaváč, NEKA
1 hlasov
43
Róbert Frimmel, NEKA
1 hlasov
44
Jaroslav Daniš, DOST
1 hlasov
45
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 hlasov
46
Vladimír Buzalka, NEKA
1 hlasov
47
Petra Kobetičová, NEKA
1 hlasov
48
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 hlasov
49
Zuzana Kútna, SMS
1 hlasov
50
Adriána Svitková, SMS
1 hlasov
51
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 hlasov
52
Ľudovít Vojtko, SNS
1 hlasov
53
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 hlasov
54
Miroslav Samiec, KSS
1 hlasov
55
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 hlasov
56
Ján Mokrý, SNS
1 hlasov
57
Marek Michalovič, NEKA
1 hlasov
58
Augustín Jozef Lang, SNS
1 hlasov
59
Mária Luprichová, SNS
1 hlasov
60
Marek Daniš, ĽS-HZDS
1 hlasov
61
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
62
Jozef Zubák, DOST
63
Viera Masaryková, NEKA
64
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
65
Patrícia Grófová, NEKA
66
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
67
Vladimíra Ďuračková, NEKA
68
Jana Červienková, NEKA
69
Ján Dobrovodský, NEKA
70
Jozef Meluš, NEKA

Volebná účasť

31,14
%
2017 1. kolo
21,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,14%
2013 1. kolo 21,31%