Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
36,59%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
33,86%
Milan Belica NEKA
11,81%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7,50%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
4,70%
Martin Kusenda NEKA
1,24%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,17%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,98%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,91%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,91%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,33%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 148 hlasov
2
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
678 hlasov
3
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
537 hlasov
4
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
507 hlasov
5
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
492 hlasov
6
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
477 hlasov
7
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
413 hlasov
8
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
412 hlasov
9
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
332 hlasov
10
Jozef Jobbágy, NEKA
253 hlasov
11
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
228 hlasov
12
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
170 hlasov
13
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
147 hlasov
14
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
114 hlasov
15
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
112 hlasov
16
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
108 hlasov
17
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
108 hlasov
18
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
102 hlasov
19
István Samu, NEKA
99 hlasov
20
Zsolt Feszty, NEKA
95 hlasov
21
Peter Antal, Progresívne Slovensko
92 hlasov
22
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
87 hlasov
23
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
77 hlasov
24
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
75 hlasov
25
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
72 hlasov
26
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
70 hlasov
27
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
66 hlasov
28
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
63 hlasov
29
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
61 hlasov
30
Roman Németh, SMER - SD, SNS
57 hlasov
31
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
48 hlasov
32
Gyula Köles, NK/NEKA
46 hlasov
33
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
44 hlasov
34
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
43 hlasov
35
Péter Korpás, NEKA
40 hlasov
36
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
36 hlasov
37
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
33 hlasov
38
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
31 hlasov
39
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
31 hlasov
40
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov

Volebná účasť

47,36 %

Historický vývoj

29.10. 2022 47,36 %
04.11. 2017 1. kolo 17,55 %
23.11. 2013 2. kolo 10,60 %
09.11. 2013 1. kolo 11,78 %