Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
87,73%
Milan Belica SMER - SD
12,27%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
75,00%
Milan Belica SMER - SD
16,16%
Peter Oremus NEKA
4,96%
Robert Dick MS
1,51%
Viliam Mokraň KĽS
1,29%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
0,86%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
0,22%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Norbert Becse, SMK-MKP
339 hlasov
2
Árpád Horváth, SMK-MKP
175 hlasov
3
Csaba Földes, SMK-MKP
168 hlasov
4
Attila Petheő, SMK-MKP
159 hlasov
5
László Stubendek, SMK-MKP
151 hlasov
6
Tihamér Gyarmati, SMK-MKP
134 hlasov
7
Jozef Jobbágy, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
132 hlasov
8
Zsolt Sebö, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
128 hlasov
9
Éva Hortai, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
126 hlasov
10
Olga Szabó, SMK-MKP
122 hlasov
11
Lajos Csóka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
121 hlasov
12
Rudolf Čerňanský, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
117 hlasov
13
Rozália Szalay, SMK-MKP
111 hlasov
14
Tamás Varga, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
99 hlasov
15
Štefan Kucsera, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
82 hlasov
16
Gabriel Szalay, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
61 hlasov
17
Miroslav Adamik, NEKA
58 hlasov
18
Konštantín Glič, KDH, SMER - SD
53 hlasov
19
Anna Žigová, KDH, SMER - SD
46 hlasov
20
Anton Marek, NEKA
42 hlasov
21
György Batta, NEKA
36 hlasov
22
Mária Csákiová, MS
21 hlasov
23
Tamara Podmanická, SMS
21 hlasov
24
Peter Getler, SMS
18 hlasov
25
Károly Less, NEKA
17 hlasov
26
Milan Lehocký, NEKA
17 hlasov
27
Robert Dick, MS
12 hlasov
28
Milan Opálka, KSS
11 hlasov
29
Karel Krejčí, KSS
8 hlasov
30
Ján Pikor, NEKA
8 hlasov
31
Ladislav Tóth, KSS
7 hlasov
32
Tibor Mayer, NEKA
6 hlasov
33
Pavol Tausk, KSS
5 hlasov
34
Jozef Petráš, KSS
4 hlasov
35
Lívia Csíková, MS
3 hlasov
36
Dušan Tulpík, ĽS-HZDS
3 hlasov

Volebná účasť

17,55
%
2017 1. kolo
10,60
%
2013 2. kolo
11,78
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,55%
2013 2. kolo 10,60%
2013 1. kolo 11,78%