Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
36,84%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
27,63%
Ľubomír Žabár NEKA
18,42%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
11,84%
Marián Herdel NEKA
3,95%
Peter Palko KSS
1,32%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Tunega, NEKA
42 hlasov
2
Ľubomír Žabár, NEKA
17 hlasov
3
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
17 hlasov
4
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
17 hlasov
5
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
14 hlasov
6
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
14 hlasov
7
Martin Adamec, NEKA
14 hlasov
8
Tibor Jankovský, SMER - SD
13 hlasov
9
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
12 hlasov
10
Stanislav Pastva, SMER - SD
12 hlasov
11
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
12 hlasov
12
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
12 hlasov
13
Marta Šajbidorová, NEKA
10 hlasov
14
Martina Kebísková, NEKA
10 hlasov
15
Ján Hradský, NEKA
10 hlasov
16
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
17
Martina Beňovičová, NEKA
9 hlasov
18
Jaroslav Ridoško, SNS
9 hlasov
19
Peter Palko, KSS
9 hlasov
20
Michal Križan, NEKA
8 hlasov
21
Martin Barčák, NEKA
7 hlasov
22
Juraj Kotleba, SNS
7 hlasov
23
Milan Blaško, SNS
7 hlasov
24
Jaroslav Jambor, NEKA
7 hlasov
25
Milan Berec, SMER - SD
6 hlasov
26
Daniel Beníček, SMER - SD
6 hlasov
27
Tomáš Bečár, NEKA
6 hlasov
28
Lucia Štefancová, NEKA
6 hlasov
29
Eduard Hartmann, SNS
6 hlasov
30
Miloslav Baco, NEKA
5 hlasov
31
Danica Birošová, NEKA
5 hlasov
32
Ján Kanaba, NEKA
5 hlasov
33
Alojz Švajda, NEKA
5 hlasov
34
Martin Chlapík, SNS
5 hlasov
35
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
5 hlasov
36
Miroslav Kopčan, NEKA
5 hlasov
37
Anton Beták, NEKA
4 hlasov
38
Milan Kebísek, NEKA
4 hlasov
39
Iveta Kováčiková, SMER - SD
4 hlasov
40
Patrik Burian, NEKA
4 hlasov
41
Emil Košút, SMER - SD
4 hlasov
42
Ľubomír Štefánik, NEKA
3 hlasov
43
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
3 hlasov
44
Marta Blahová, ĽS-HZDS
3 hlasov
45
Valika Meravá, KSS
3 hlasov
46
Iveta Šipošová, KSS
3 hlasov
47
Dušan Štrauss, NaS - ns
3 hlasov
48
Miroslav Hlinka, SMER - SD
3 hlasov
49
Peter Brázda, SNS
2 hlasov
50
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
2 hlasov
51
Martin Dohál, NEKA
2 hlasov
52
Ľubomír Dvorský, NEKA
2 hlasov
53
Juraj Ondračka, SMER - SD
2 hlasov
54
Peter Hlucháň, NEKA
2 hlasov
55
Jozef Hrdlička, KSS
1 hlasov
56
Ondrej Čapák, SNS
1 hlasov
57
Eva Červeňanová, NEKA
1 hlasov
58
Pavol Suško, KSS
1 hlasov
59
Juraj Štepnička, SNS
1 hlasov
60
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
1 hlasov
61
Miroslav Zámečník, KSS
1 hlasov
62
Jaroslav Šmíd, NEKA
1 hlasov
63
Tomáš Vaňo, NEKA
1 hlasov
64
Lenka Ďurechová, KSS
1 hlasov
65
Václav Vacula, 99%
66
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
67
Vladimír Mojto, NEKA
68
Janka Fabová, Paliho Kapurková
69
Peter Hudec, KSS
70
Leo Kužela, NEKA

Volebná účasť

18,24
%
2017 1. kolo
12,34
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,24%
2013 1. kolo 12,34%