Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
95,95%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
4,05%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
82,76%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
6,90%
Ladislav Fízik ASV
2,30%
Andrea Jenčíková NP
2,30%
Jaroslav Sekerka KSS
2,30%
Ondrej Binder NEKA
1,15%
Emil Samko KĽS
1,15%
Jozef Sásik SĽS
1,15%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
Karol Konárik SNS
Pavel Chovanec ÚSVIT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
82 hlasov
2
František Auxt, SMK-MKP
31 hlasov
3
Zoltán Bán, SMK-MKP
30 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
29 hlasov
5
Vojtech Szajkó, NEKA
15 hlasov
6
Vojtech Kökény, SRK
7 hlasov
7
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
7 hlasov
8
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
7 hlasov
9
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
4 hlasov
10
Tibor Balog, SMS
4 hlasov
11
Tibor Lukáčka, ASV
4 hlasov
12
Csaba Horváth, NEKA
3 hlasov
13
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
3 hlasov
14
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
15
Dušan Faško, KSS
3 hlasov
16
Silvia Vargová, MOST - HÍD
2 hlasov
17
Jozef Šimko, NEKA
2 hlasov
18
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
19
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
2 hlasov
20
Romana Antalová, ÚSVIT
2 hlasov
21
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
22
Helena Krauszová, SMS
2 hlasov
23
Ján Hiraj, NP
1 hlasov
24
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
25
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 hlasov
26
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
27
Anna Kekeňáková, KSS
1 hlasov
28
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
29
Katarína Horváth, KĽS
1 hlasov
30
Jozef Pupala, KSS
1 hlasov
31
Veronika Rízová, KSS
1 hlasov
32
Jaroslav Suja, NEKA
1 hlasov
33
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
34
Ján Antal, ÚSVIT
1 hlasov
35
Ladislav Lang, MOST - HÍD
1 hlasov
36
Peter Vraniak, ÚSVIT
37
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
38
Peter Vetrák, SĽS
39
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
40
Aneta Vargicová, SNS
41
Jana Uhrinová, SNS
42
Dušan Širák, KSS
43
Renáta Puhlová, PD
44
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
45
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
46
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
47
Samuel Zubo, KSS

Volebná účasť

39,79
%
2017 1. kolo
42,04
%
2013 2. kolo
52,84
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,79%
2013 2. kolo 42,04%
2013 1. kolo 52,84%