Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
35,02%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
28,81%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
12,60%
Ľubomír Žabár NEKA
11,62%
Marián Herdel NEKA
8,02%
Peter Palko KSS
3,93%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Lucia Štefancová, NEKA
186 hlasov
2
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
143 hlasov
3
Juraj Ondračka, SMER - SD
141 hlasov
4
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
127 hlasov
5
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
122 hlasov
6
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
122 hlasov
7
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
113 hlasov
8
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
102 hlasov
9
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
102 hlasov
10
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
102 hlasov
11
Tibor Jankovský, SMER - SD
97 hlasov
12
Martin Adamec, NEKA
86 hlasov
13
Milan Berec, SMER - SD
86 hlasov
14
Miroslav Hlinka, SMER - SD
78 hlasov
15
Tomáš Vaňo, NEKA
77 hlasov
16
Danica Birošová, NEKA
76 hlasov
17
Emil Košút, SMER - SD
65 hlasov
18
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
64 hlasov
19
Milan Blaško, SNS
63 hlasov
20
Jaroslav Jambor, NEKA
59 hlasov
21
Vladimír Mojto, NEKA
58 hlasov
22
Stanislav Pastva, SMER - SD
57 hlasov
23
Alojz Švajda, NEKA
54 hlasov
24
Ľubomír Žabár, NEKA
52 hlasov
25
Daniel Beníček, SMER - SD
51 hlasov
26
Marta Šajbidorová, NEKA
46 hlasov
27
Tomáš Bečár, NEKA
46 hlasov
28
Iveta Kováčiková, SMER - SD
45 hlasov
29
Miloslav Baco, NEKA
42 hlasov
30
Eduard Hartmann, SNS
41 hlasov
31
Martina Kebísková, NEKA
40 hlasov
32
Lenka Ďurechová, KSS
39 hlasov
33
Anton Beták, NEKA
38 hlasov
34
Martin Barčák, NEKA
36 hlasov
35
Leo Kužela, NEKA
35 hlasov
36
Michal Križan, NEKA
34 hlasov
37
Eva Červeňanová, NEKA
34 hlasov
38
Martina Beňovičová, NEKA
32 hlasov
39
Milan Kebísek, NEKA
32 hlasov
40
Ján Kanaba, NEKA
31 hlasov
41
Peter Palko, KSS
31 hlasov
42
Valika Meravá, KSS
27 hlasov
43
Jozef Hrdlička, KSS
27 hlasov
44
Ľubomír Dvorský, NEKA
26 hlasov
45
Peter Hudec, KSS
25 hlasov
46
Martin Dohál, NEKA
24 hlasov
47
Patrik Burian, NEKA
24 hlasov
48
Ján Hradský, NEKA
23 hlasov
49
Miroslav Kopčan, NEKA
22 hlasov
50
Ľubomír Tunega, NEKA
20 hlasov
51
Juraj Kotleba, SNS
19 hlasov
52
Ondrej Čapák, SNS
19 hlasov
53
Jaroslav Ridoško, SNS
19 hlasov
54
Ľubomír Štefánik, NEKA
18 hlasov
55
Iveta Šipošová, KSS
18 hlasov
56
Peter Brázda, SNS
17 hlasov
57
Martin Chlapík, SNS
16 hlasov
58
Jaroslav Šmíd, NEKA
15 hlasov
59
Janka Fabová, Paliho Kapurková
15 hlasov
60
Miroslav Zámečník, KSS
15 hlasov
61
Peter Hlucháň, NEKA
14 hlasov
62
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
14 hlasov
63
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
14 hlasov
64
Marta Blahová, ĽS-HZDS
12 hlasov
65
Pavol Suško, KSS
11 hlasov
66
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
10 hlasov
67
Dušan Štrauss, NaS - ns
8 hlasov
68
Václav Vacula, 99%
5 hlasov
69
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
4 hlasov
70
Juraj Štepnička, SNS
2 hlasov

Volebná účasť

27,49
%
2017 1. kolo
12,24
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,49%
2013 1. kolo 12,24%