Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
42,31%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
32,31%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6,92%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
5,38%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,08%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,08%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,31%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,31%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,77%
Martin Kusenda NEKA
0,77%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,77%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
48 hlasov
2
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
47 hlasov
3
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
37 hlasov
4
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
21 hlasov
5
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
6
Matúš Hubinský, NEKA
17 hlasov
7
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
16 hlasov
8
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
9
Jozef Stankovský, NEKA
16 hlasov
10
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
11
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
15 hlasov
12
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
14 hlasov
13
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
13 hlasov
14
Martin Dočkalik, NEKA
12 hlasov
15
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
16
Jaroslav Blina, KSS
12 hlasov
17
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
18
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
19
Peter Kochan, NEKA
10 hlasov
20
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
21
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
9 hlasov
22
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
8 hlasov
23
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
8 hlasov
24
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
25
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
26
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
7 hlasov
27
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
28
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
29
David Gerhát, KSS
4 hlasov
30
Adam Jamrich, KSS
4 hlasov
31
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
32
Anton Švec, KSS
3 hlasov
33
Oľga Hudoková, NK/NEKA
3 hlasov
34
Ľubomíra Švecová, KSS
3 hlasov
35
Ján Mlynár, REPUBLIKA
3 hlasov
36
Renáta Kirková, NK/NEKA
3 hlasov
37
Miroslav Polner, NK/NEKA
3 hlasov
38
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
3 hlasov
39
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
40
Marian Fázik, NK/NEKA
2 hlasov
41
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
42
Martin Tarčák, NK/NEKA
2 hlasov

Volebná účasť

65,20 %

Historický vývoj

29.10. 2022 65,20 %
04.11. 2017 1. kolo 23,92 %
23.11. 2013 2. kolo 14,90 %
09.11. 2013 1. kolo 20,78 %