Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
33,65%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
27,94%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
19,68%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6,98%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,81%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,22%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,22%
Martin Kusenda NEKA
1,59%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,27%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,32%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,32%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Kochan, NEKA
105 hlasov
2
Jozef Stankovský, NEKA
99 hlasov
3
Matúš Hubinský, NEKA
79 hlasov
4
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
79 hlasov
5
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
69 hlasov
6
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
63 hlasov
7
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
63 hlasov
8
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
58 hlasov
9
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
56 hlasov
10
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
47 hlasov
11
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
46 hlasov
12
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
45 hlasov
13
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
44 hlasov
14
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
44 hlasov
15
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
36 hlasov
16
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
33 hlasov
17
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
30 hlasov
18
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
29 hlasov
19
Martin Dočkalik, NEKA
29 hlasov
20
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
27 hlasov
21
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
25 hlasov
22
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
24 hlasov
23
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
24
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
20 hlasov
25
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
26
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
19 hlasov
27
Jaroslav Blina, KSS
19 hlasov
28
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
18 hlasov
29
Martin Tarčák, NK/NEKA
14 hlasov
30
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
12 hlasov
31
Renáta Kirková, NK/NEKA
11 hlasov
32
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
10 hlasov
33
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
34
Marian Fázik, NK/NEKA
9 hlasov
35
Miroslav Polner, NK/NEKA
6 hlasov
36
Ľubomíra Švecová, KSS
6 hlasov
37
Anton Švec, KSS
6 hlasov
38
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
39
Adam Jamrich, KSS
4 hlasov
40
David Gerhát, KSS
4 hlasov
41
Ján Mlynár, REPUBLIKA
3 hlasov
42
Oľga Hudoková, NK/NEKA
2 hlasov

Volebná účasť

48,81 %

Historický vývoj

29.10. 2022 48,81 %
04.11. 2017 1. kolo 39,57 %
23.11. 2013 2. kolo 19,90 %
09.11. 2013 1. kolo 16,58 %