Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
66,33%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
33,67%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
40,00%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
31,67%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
13,33%
Karol Konárik SNS
8,75%
Ondrej Binder NEKA
3,33%
Ladislav Fízik ASV
1,25%
Jozef Sásik SĽS
1,25%
Andrea Jenčíková NP
0,42%
Emil Samko KĽS
Jaroslav Sekerka KSS
Pavel Chovanec ÚSVIT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
101 hlasov
2
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
61 hlasov
3
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
61 hlasov
4
Karol Konárik, SNS
58 hlasov
5
Peter Gogola, NEKA
53 hlasov
6
Ľubomír Motyčka, NEKA
50 hlasov
7
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
47 hlasov
8
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
46 hlasov
9
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
43 hlasov
10
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
40 hlasov
11
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
39 hlasov
12
Jaroslav Kuracina, NEKA
31 hlasov
13
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
29 hlasov
14
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
29 hlasov
15
Michal Rusko, NEKA
29 hlasov
16
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
28 hlasov
17
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
28 hlasov
18
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
26 hlasov
19
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
25 hlasov
20
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
21
Ján Chladný, KDS
22 hlasov
22
Róbert Huran, NEKA
19 hlasov
23
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
24
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
18 hlasov
25
Jaroslav Maslen, NEKA
18 hlasov
26
Iveta Majerová, NEKA
17 hlasov
27
Miloš Horný, SMS
16 hlasov
28
Jozef Smekal, NEKA
15 hlasov
29
Igor Donoval, ASV
15 hlasov
30
Janka Slobodníková, SĽS
14 hlasov
31
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
13 hlasov
32
Ľubomír Piterka, NEKA
13 hlasov
33
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
11 hlasov
34
Peter Rusnák, NEKA
11 hlasov
35
Zdena Bienska, SĽS
11 hlasov
36
Pavol Svetlík, SNS
11 hlasov
37
Janka Slaná, NEKA
10 hlasov
38
Ľubomír Šesták, NEKA
10 hlasov
39
Jozef Sásik, SĽS
10 hlasov
40
Peter Majerský, KSS
10 hlasov
41
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
9 hlasov
42
Ivan Kostúr, KSS
9 hlasov
43
Roman Štrba, SĽS
8 hlasov
44
Andrej Sliacky, SMS
8 hlasov
45
Vladimír Sklenka, NEKA
7 hlasov
46
Juraj Remšík, SMS
7 hlasov
47
Daniela Baranová, MOST - HÍD
7 hlasov
48
Teodor Bindas, SMS
7 hlasov
49
Martin Baník, KDS
7 hlasov
50
Jaroslav Sekerka, KSS
6 hlasov
51
Ján Jambrich, SĽS
6 hlasov
52
Simon Barth, SMS
6 hlasov
53
Dana Hríbiková, OKS
5 hlasov
54
Svetozár Tomič, SMS
5 hlasov
55
Milan Prašovský, SĽS
4 hlasov
56
Branislav Slaný, NEKA
3 hlasov
57
Karol Jadáš, KDS
2 hlasov
58
Vladimír Rosinský, SĽS
2 hlasov
59
Jaroslava Miklóšová, SMS
2 hlasov
60
Lukáš Ginič, SMS
2 hlasov
61
Igor Ďurana, SĽS
2 hlasov
62
Augustín Richtárech, OKS
1 hlasov

Volebná účasť

51,74
%
2017 1. kolo
30,19
%
2013 2. kolo
25,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 51,74%
2013 2. kolo 30,19%
2013 1. kolo 25,02%