Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
52,94%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
26,27%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
9,02%
Marián Herdel NEKA
6,27%
Peter Palko KSS
3,53%
Ľubomír Žabár NEKA
1,96%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Stopka, SMER - SD
85 hlasov
2
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
67 hlasov
3
Katarína Macháčková, NEKA
65 hlasov
4
Ján Belanský, NEKA
62 hlasov
5
Jozef Balčirák, NEKA
51 hlasov
6
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
50 hlasov
7
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
48 hlasov
8
František Tám, SMER - SD
48 hlasov
9
Mohamed Hemza, SMER - SD
47 hlasov
10
Vojtech Čičmanec, NEKA
45 hlasov
11
Viliam Kurbel, NEKA
45 hlasov
12
Dušan Šimka, NEKA
43 hlasov
13
Dana Melišková, NEKA
40 hlasov
14
Helena Dadíková, NEKA
40 hlasov
15
Ján Cipov, SMER - SD
38 hlasov
16
Štefan Mjartan, SMER - SD
37 hlasov
17
Peter Juríček, NEKA
35 hlasov
18
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
34 hlasov
19
Štefan Gaman, SMER - SD
34 hlasov
20
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
34 hlasov
21
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
32 hlasov
22
Viera Beňová, NEKA
32 hlasov
23
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
32 hlasov
24
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
31 hlasov
25
Richard Takáč, SMER - SD
30 hlasov
26
Vladimíra Ďuračková, NEKA
29 hlasov
27
Ján Bodnár, SMER - SD
29 hlasov
28
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
28 hlasov
29
Róbert Frimmel, NEKA
27 hlasov
30
Jozef Vrábeľ, NEKA
27 hlasov
31
Martin Lukačovič, SMER - SD
26 hlasov
32
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
24 hlasov
33
Ľuboš Maxina, NEKA
21 hlasov
34
Jaroslav Hanzel, NEKA
21 hlasov
35
Dušan Ďuriš, SMER - SD
17 hlasov
36
Vojtech Bartoš, NEKA
17 hlasov
37
Jozef Meluš, NEKA
16 hlasov
38
Miloš Cúcik, NEKA
16 hlasov
39
Petra Kobetičová, NEKA
16 hlasov
40
Jana Červienková, NEKA
14 hlasov
41
Ján Dobrovodský, NEKA
14 hlasov
42
Roman Hlaváč, NEKA
14 hlasov
43
Štefan Škríp, SNS
13 hlasov
44
Viera Masaryková, NEKA
13 hlasov
45
Marek Daniš, ĽS-HZDS
12 hlasov
46
Miroslav Samiec, KSS
12 hlasov
47
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
12 hlasov
48
Marek Michalovič, NEKA
11 hlasov
49
Zuzana Kútna, SMS
11 hlasov
50
Ľudovít Vojtko, SNS
11 hlasov
51
Ján Mokrý, SNS
11 hlasov
52
Vladimír Buzalka, NEKA
11 hlasov
53
Emil Divéky, SNS
10 hlasov
54
Vladimír Petráš, SNS
10 hlasov
55
Anton Špeťko, NEKA
9 hlasov
56
Branislav Ondruška, SNS
9 hlasov
57
Andrej Plachý, KSS
8 hlasov
58
Patrícia Grófová, NEKA
8 hlasov
59
Miroslav Valach, KSS
8 hlasov
60
Adriána Svitková, SMS
8 hlasov
61
Mária Luprichová, SNS
8 hlasov
62
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
7 hlasov
63
Jaroslav Daniš, DOST
7 hlasov
64
Augustín Jozef Lang, SNS
7 hlasov
65
Jozef Škadra, SNS
7 hlasov
66
Marián Mikula, KSS
6 hlasov
67
Jozef Zubák, DOST
6 hlasov
68
Boris Borovica, SNS
5 hlasov
69
Milan Bureš, KSS
5 hlasov
70
Anton Turčan, KSS
3 hlasov

Volebná účasť

27,63
%
2017 1. kolo
16,04
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,63%
2013 1. kolo 16,04%