Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
59,38%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
19,79%
Igor Ryban NEKA
19,27%
Juraj Pavlovič KSS
1,04%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
0,52%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Vajda, NEKA
137 hlasov
2
Štefan Svetko, NEKA
57 hlasov
3
Dušan Štadáni, NEKA
43 hlasov
4
Michal Smolka, SNS
31 hlasov
5
Mariana Bohačiaková, SNS
31 hlasov
6
Ľubomír Sečkár, SMER - SD
29 hlasov
7
Juraj Popluhár, SMER - SD
27 hlasov
8
Igor Choma, SMER - SD
27 hlasov
9
Patrik Groma, NEKA
26 hlasov
10
Jana Rojková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
25 hlasov
11
Štefan Zelník, SNS
25 hlasov
12
Jozef Štrba, SMER - SD
23 hlasov
13
Robert Ficek, SMER - SD
22 hlasov
14
Róbert Kašša, NEKA
21 hlasov
15
Martin Barčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
20 hlasov
16
Ladislav Štefanec, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
18 hlasov
17
Peter Ničík, OKS, NOVA
18 hlasov
18
Milan Laurenčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
18 hlasov
19
Monika Kavecká, NEKA
18 hlasov
20
Daniel Klačko, SNS
17 hlasov
21
Martin Kapitulík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
22
Peter Dobeš, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
23
Branislav Bačík, SMER - SD
16 hlasov
24
Soňa Miháliková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
25
Rastislav Ďuriník, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
26
Ľubomír Bažík, OKS, NOVA
14 hlasov
27
Slavomíra Brezovská, SMER - SD
14 hlasov
28
Andrej Filip, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
29
Pavel Pavlásek, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
30
Andrej Sočuvka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
31
Anton Štefko, SNS
13 hlasov
32
Juraj Marko, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
33
Milan Mrázik, 99%
13 hlasov
34
Jaroslav Dvorský, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
35
Jozef Papán, SMER - SD
11 hlasov
36
Rudolf Michalec, SMER - SD
11 hlasov
37
Jozef Machyna, SMER - SD
11 hlasov
38
Dana Veveričíková, SNS
10 hlasov
39
Ján Ďuriš, NEKA
9 hlasov
40
Monika Dimitriadu, OKS, NOVA
8 hlasov
41
Milan Turčan, NEKA
8 hlasov
42
Jozef Badžgoň, OKS, NOVA
8 hlasov
43
Anton Trnovec, SMER - SD
8 hlasov
44
Igor Liška, SMER - SD
7 hlasov
45
Ľubomír Ryant, SNS
7 hlasov
46
Peter Tarábek, SNS
7 hlasov
47
Martin Babčan, NEKA
6 hlasov
48
Juraj Petráš, OKS, NOVA
6 hlasov
49
Vladimír Droppa, KSS
5 hlasov
50
Pavol Čorba, SMER - SD
5 hlasov
51
Emil Rafaj, SNS
5 hlasov
52
Martin Seč, NEKA
5 hlasov
53
Vladislava Uhliariková, NP
5 hlasov
54
Mária Sluková, MS
5 hlasov
55
Milan Gavlák, ĽS-HZDS
4 hlasov
56
Peter Hroško, PD
4 hlasov
57
Marian Hurík, OKS, NOVA
4 hlasov
58
Vladimír Sadloň, SNS
4 hlasov
59
Pavol Škorík, SĽS
4 hlasov
60
Jaroslav Pechočiak, KSS
4 hlasov
61
Boris Schubert, NEKA
4 hlasov
62
František Štefánik, KSS
3 hlasov
63
Viliam Turský, SNS
3 hlasov
64
Marian Orieščik, KSS
3 hlasov
65
Ivan Koterba, 99%
3 hlasov
66
Jozef Juriš, NEKA
2 hlasov
67
Roman Repa, NEKA
2 hlasov
68
Marek Heinrich, NEKA
2 hlasov
69
Martin Hanuliak, NEKA
2 hlasov
70
Juraj Hamaj, NEKA
2 hlasov
71
Peter Mesároš, EDS
1 hlasov
72
Štefan Muchy, KSS
1 hlasov
73
Jaroslav Pecho, SNS
1 hlasov
74
Peter Miškus, EDS

Volebná účasť

28,45
%
2017 1. kolo
25,44
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,45%
2013 1. kolo 25,44%