Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
74,79%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
14,29%
Igor Ryban NEKA
5,04%
Juraj Pavlovič KSS
4,20%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
1,68%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Výrostko, NEKA
43 hlasov
2
Tatiana Červeňová, SMER - SD
42 hlasov
3
Tomáš Zanovit, SNS
31 hlasov
4
Zdenko Kozák, NEKA
30 hlasov
5
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
28 hlasov
6
Katarína Tomášová, SMER - SD
25 hlasov
7
Peter Vons, NEKA
24 hlasov
8
Marián Fedor, SMER - SD
22 hlasov
9
Peter Kašuba, NEKA
20 hlasov
10
Róbert Ivaška, SMER - SD
20 hlasov
11
Miroslav Mazúr, SMER - SD
19 hlasov
12
Tibor Adamko, NEKA
18 hlasov
13
Juraj Antal, NEKA
16 hlasov
14
Štefan Balošák, SMER - SD
16 hlasov
15
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
16 hlasov
16
Nadežda Šugrová, SMER - SD
15 hlasov
17
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
18
Miroslav Mlynár, SMER - SD
14 hlasov
19
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
20
Július Morgoš, OKS, NOVA
11 hlasov
21
Stanislav Rohoň, NEKA
10 hlasov
22
Peter Belica, NEKA
10 hlasov
23
Vladimír Polakovič, NEKA
10 hlasov
24
Peter Maruniak, EDS
9 hlasov
25
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
26
Miroslav Herák, KSS
7 hlasov
27
Milan Benko, NEKA
7 hlasov
28
Marek Pavlovič, KSS
7 hlasov
29
Róbert Gottlieb, NEKA
7 hlasov
30
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
31
Zita Prívozníková, KSS
6 hlasov
32
Danica Medvecká, KSS
6 hlasov
33
Peter Šimkovič, NEKA
6 hlasov
34
Ľubomír Vaňko, NEKA
6 hlasov
35
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
5 hlasov
36
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
37
Matej Bórik, NEKA
5 hlasov
38
Oxana Tkáčová, NP
5 hlasov
39
Pavol Krišpinský, PD
5 hlasov
40
Milan Nemček, EDS
4 hlasov
41
Patrik Volentier, OKS, NOVA
4 hlasov
42
František Kurhajec, ĽS-HZDS
3 hlasov
43
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
3 hlasov
44
Martin Tanevski, KSS
3 hlasov
45
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
3 hlasov
46
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
2 hlasov
47
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
2 hlasov
48
Jozef Kendra, KSS
2 hlasov
49
Ľubomír Kolár, KSS
2 hlasov
50
Marcel Vajzer, NP
1 hlasov
51
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
1 hlasov
52
Ján Mičko, KSS
1 hlasov
53
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
54
Viera Korchanová, ĽS-HZDS

Volebná účasť

35,57
%
2017 1. kolo
17,64
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,57%
2013 1. kolo 17,64%