vyberte rok
Nechválova Poliankaokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
84,78%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
6,52%
Andrej Gmitter NEKA
4,35%
Ján Garaj NEKA
2,17%
František Oľha Šanca
2,17%
František Bednár NAJ
Pavol Gašper NEKA
Eduard Markovič NEKA
Jozef Mihalčin ĽSNS
Miroslav Škvarek SNS
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

58,97
%
2017 1. kolo
54,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 58,97%
2013 1. kolo 54,02%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ondrej Mudry, SMER-SD
36 hlasov
2
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
31 hlasov
3
Michal Druga, SMER-SD
25 hlasov
4
Ivan Hopta, ÚSVIT
16 hlasov
5
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
6
Peter Pipák, SNS
15 hlasov
7
Monika Chomová, MOST - HÍD
7 hlasov
8
Jozef Fedorko, SMER-SD
6 hlasov
9
Ján Ferko, SMER-SD
5 hlasov
10
Marián Paško, ÚSVIT
5 hlasov
11
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
12
Marta Burdová, ŠANCA
2 hlasov
13
Marek Hudák, ÚSVIT
1 hlasov
14
Marián Vojtko, SNS
1 hlasov
15
Mária Cehelská, SOĽ
1 hlasov
16
Peter Ferenc, OKS
1 hlasov
17
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
18
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
1 hlasov
19
Hana Loziaková, MOST - HÍD
1 hlasov
20
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
21
Marián Kovaľ, SNS
22
Dušan Hrabec, NAJ
23
Stanislav Hančár, NAJ
24
Ondrej Chovanec, SNS
25
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
26
Lucia Gombitová, ÚSVIT
27
Miroslav Gajdoš, NAJ
28
Tibor Focko, SMER-SD
29
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
30
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
31
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32
Gabriela Želizňáková, NEKA
33
Peter Vorobel, SZ
34
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
35
Lukáš Šandor, EDS
36
Peter Šamudovský, KSS
37
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
38
Andrej Semanco, NEKA
39
Romana Porochnavá, #SIEŤ
40
Mário Perinaj, MOST - HÍD
41
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
42
Pavol Brek, ÚSVIT
43
Štefan Behun, SNS
44
Marek Basala, SP
45
Darina Barančíková, SOĽ
46
Jozef Bajkó, SP
47
Jozef Babják, SDKÚ-DS