Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
60,68%
Martin Červenka NEKA
18,80%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
10,26%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
5,98%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
3,42%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
0,85%
József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
Roland Hakszer NEKA
Roman Chudý ŽIVOT
Zdenko Rosina NK/NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marián Viskupič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
23 hlasov
2
Mária Benová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
19 hlasov
3
Zuzana Bošnáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
18 hlasov
4
Branislav Kramár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
17 hlasov
5
Štefan Krištofík, SMER - SD
15 hlasov
6
Peter Hambálek, SMER - SD
13 hlasov
7
Rastislav Mráz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
11 hlasov
8
Július Zemko, SMER - SD
11 hlasov
9
Anita Gajarská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
11 hlasov
10
Matej Lančarič, NEKA
11 hlasov
11
Jana Fridrichová, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
10 hlasov
12
Marián Galbavý, NEKA
10 hlasov
13
Magdaléna Eliášová, NEKA
9 hlasov
14
Martin Ružička, SNS
8 hlasov
15
Jana Guldanová, Hnutie ONÁS
7 hlasov
16
Maroš Sagan, NEKA
7 hlasov
17
Žaneta Gogolová, NEKA
7 hlasov
18
Ivan Dobrovodský, NEKA
7 hlasov
19
Martin Halaksa, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
20
Martin Glončák, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
7 hlasov
21
Lívia Voleková, REPUBLIKA
6 hlasov
22
Stanislav Vančo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
6 hlasov
23
Peter Chmela, NEKA
6 hlasov
24
Marek Polonec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
6 hlasov
25
Marta Gubrická, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
26
Jozef Remenár, REPUBLIKA
6 hlasov
27
Ivan Stanovič, Hnutie ONÁS
6 hlasov
28
Silvia Urmínska, SMER - SD
6 hlasov
29
Iveta Bakičová, NEKA
5 hlasov
30
Kristína Bolemanová, Progresívne Slovensko
5 hlasov
31
Ján Hrubý, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
32
Eva Huttová, Progresívne Slovensko
5 hlasov
33
Viliam Kochajda, SMER - SD
5 hlasov
34
Juraj Horváth, SNS
4 hlasov
35
Martin Hanák, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
36
Marek Neštický, NEKA
4 hlasov
37
Radovan Horváth, Progresívne Slovensko
4 hlasov
38
Ľudovít Žambokréthy, REPUBLIKA
4 hlasov
39
Zdenko Rosina, NK/NEKA
3 hlasov
40
Daniela Balážová, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
41
Martin Ostrovský, SNS
3 hlasov
42
Eva Nemčovská, NEKA
3 hlasov
43
Peter Náhlik, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
44
Peter Bartovič, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
3 hlasov
45
Ľudovít Šoltés, Socialisti.sk
3 hlasov
46
Peter Kvasničák, NEKA
3 hlasov
47
Eva Kalkan, Progresívne Slovensko
3 hlasov
48
Katarína Karolová, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
49
Jozef Kozoň, NEKA
3 hlasov
50
Stanislav Hric, NEKA
2 hlasov
51
Karol Križan, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
2 hlasov
52
Alan Bočkay, NEKA
2 hlasov
53
Ján Drobný, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
54
Róbert Suchý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
2 hlasov
55
Ján Jobb, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
2 hlasov
56
Kashif Butt, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
1 hlasov
57
Dušan Mikulka, SNS
1 hlasov
58
Martin Kováč, Progresívne Slovensko
1 hlasov
59
Marcel Krajčo, NEKA
1 hlasov
60
Šimon Štefunko, NEKA
1 hlasov
61
Juraj Rezbárik, Hlas - sociálna demokracia
1 hlasov
62
Ľuboš Kollár, NEKA
1 hlasov
63
Natália Blahová, DS
1 hlasov
64
Ľubica Horváthová, NEKA
1 hlasov
65
Tibor Pekarčík, NEKA
66
Radovan Hynek, REPUBLIKA

Volebná účasť

40,96 %

Historický vývoj

29.10. 2022 40,96 %
04.11. 2017 1. kolo 24,19 %
23.11. 2013 2. kolo 25,39 %
09.11. 2013 1. kolo 14,13 %