Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
87,89%
Rudolf Bauer KDS
12,11%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
70,25%
Rudolf Bauer KDS
8,86%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
4,75%
Jozef Holečko NEKA
4,11%
Dominika Palaščáková NOVA
3,48%
Jaroslav Džunko NEKA
2,85%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,22%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,90%
Lukáš Sisák KSS
1,58%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER - SD
193 hlasov
2
Viliam Zahorčák, SMER - SD
185 hlasov
3
Ľubica Rošková, SMER - SD
159 hlasov
4
Jana Cibereová, SMER - SD
146 hlasov
5
Ján Mihalečko, SMER - SD
128 hlasov
6
František Farkaš, SMER - SD
128 hlasov
7
Oliver Petrík, NEKA
118 hlasov
8
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
116 hlasov
9
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
109 hlasov
10
Jozef Makohus, SMER - SD
67 hlasov
11
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
58 hlasov
12
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
40 hlasov
13
Juraj Jevin, SaS
40 hlasov
14
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
29 hlasov
15
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
26 hlasov
16
Valéria Eľková, NEKA
25 hlasov
17
Martin Stripai, SMS
18 hlasov
18
Slavomír Žužo, MS
17 hlasov
19
Stanislav Gaľa, SNS
17 hlasov
20
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
21
Jozef Jusko, ÚSVIT
15 hlasov
22
Milan Potocký, NEKA
13 hlasov
23
Jaroslav Vaľo, SNS
13 hlasov
24
Juraj Brecko, KSS
12 hlasov
25
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
12 hlasov
26
Jaroslava Špaková, DS
12 hlasov
27
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
28
Jaroslav Tokár, SRÚS
12 hlasov
29
Miroslav Surmánek, NOVA
11 hlasov
30
Tibor Varga, SMK-MKP
11 hlasov
31
Ján Potocký, SMS
11 hlasov
32
Vladimíra Fortunová, KSS
10 hlasov
33
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
34
Pavol Valko, SMS
10 hlasov
35
Milan Kaplan, NOVA
9 hlasov
36
Dagmara Balogová, KSS
9 hlasov
37
Martin Magura, SMS
9 hlasov
38
Rastislav Olexa, NEKA
9 hlasov
39
Imrich Balog, KĽS
9 hlasov
40
Branislav Sijka, NEKA
9 hlasov
41
Gabriel Timko, SMS
9 hlasov
42
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
43
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
44
Rastislav Tomaš, KSS
8 hlasov
45
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
7 hlasov
46
Attila Barkó, SMK-MKP
7 hlasov
47
Tomáš Bubelíny, NOVA
6 hlasov
48
Matúš Nameš, SNS
6 hlasov
49
Ján Bednár, NOVA
6 hlasov
50
Ján Mičuda, NEKA
5 hlasov
51
Gábor Mihók, SMK-MKP
5 hlasov
52
Andrea Sisák, NEKA
4 hlasov
53
Mária Uchnárová, SMS
3 hlasov
54
Jaroslav Ferenc, KĽS
3 hlasov
55
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov

Volebná účasť

30,00
%
2017 1. kolo
19,00
%
2013 2. kolo
24,22
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,00%
2013 2. kolo 19,00%
2013 1. kolo 24,22%