vyberte rok
Mýtne Ludanyokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Iván Farkas SMK
34,38%
Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
18,75%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
15,63%
Milan Uhrík ĽSNS
14,06%
Peter Oremus NEKA
8,59%
Ľászló Hajdu MKDA
7,03%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,78%
Ján Marko NP
0,78%

Volebná účasť

16,88
%
2017 1. kolo
10,02
%
2013 2. kolo
9,62
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 16,88%
2013 2. kolo 10,02%
2013 1. kolo 9,62%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Csenger, SMK-MKP
58 hlasov
2
Beáta Kiss, SMK-MKP
49 hlasov
3
Dezső Pálffy, SMK-MKP
46 hlasov
4
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
5
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
6
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
38 hlasov
7
Zita Cseri, NEKA
36 hlasov
8
Peter Köpöncei, SMK-MKP
32 hlasov
9
Pál Zachar, NEKA
28 hlasov
10
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21 hlasov
11
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
12
Igor Éder, NEKA
20 hlasov
13
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
14
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
15
Ondrej Juhász, NEKA
17 hlasov
16
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
17
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
18
Ladislav Vörös, KSS
15 hlasov
19
Erika Sulinová, NEKA
15 hlasov
20
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
21
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
22
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
23
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
24
Igor Varga, NEKA
12 hlasov
25
Ján Krtík, NEKA
12 hlasov
26
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
27
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
28
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
29
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
30
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
10 hlasov
31
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
32
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
33
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
34
Igor Gogora, NEKA
8 hlasov
35
Ján Hamar, KSS
8 hlasov
36
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
37
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
38
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
39
Michal Ivanický, KSS
6 hlasov
40
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
41
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
42
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
43
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
44
Ján Kútik, KSS
5 hlasov
45
Miroslav Kamenský, KSS
2 hlasov
46
Marianna Šedivá, NEKA
2 hlasov