vyberte rok
Mýtnaokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
30,33%
Pavel Greksa NEKA
26,48%
Marian Kotleba ĽSNS
21,59%
Igor Kašper NEKA
10,54%
Martin Juhaniak NEKA
8,48%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,77%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,51%
Miroslav Gálik NAS
0,26%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,26%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,26%
Jozef Šimko NEKA
0,26%
Milan Urbáni SMS
0,26%
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

40,59
%
2017 1. kolo
22,15
%
2013 2. kolo
22,88
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,59%
2013 2. kolo 22,15%
2013 1. kolo 22,88%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavel Greksa, NEKA
241 hlasov
2
Juraj Pelč, NEKA
107 hlasov
3
Rudolf Slivka, SNS
82 hlasov
4
Ján Mičuda, SMER-SD
79 hlasov
5
Pavol Baculík, NEKA
75 hlasov
6
Branislav Hámorník, SMER-SD
70 hlasov
7
Milan Alberti, NEKA
64 hlasov
8
Pavol Križo, SNS
61 hlasov
9
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
56 hlasov
10
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
47 hlasov
11
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
12
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
41 hlasov
13
Jana Haláková, SMER-SD
36 hlasov
14
Denisa Nincová, NEKA
33 hlasov
15
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
16
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
17
Lukáš Čavoj, NEKA
24 hlasov
18
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
19
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
18 hlasov
20
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
21
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
17 hlasov
22
Attila Agócs, MOST - HÍD
15 hlasov
23
Marian Šulek, KSS
13 hlasov
24
Lucia Kašiarová, KSS
13 hlasov
25
Tibor Tóth, MOST - HÍD
9 hlasov
26
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
8 hlasov
27
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
28
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
29
Ján Svoreň, KSS
7 hlasov
30
Péter Csúsz, SMK-MKP
6 hlasov
31
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
32
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
33
Karol Ferencz, MOST - HÍD
4 hlasov
34
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
35
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
36
Július Čipčala, SRK
2 hlasov
37
László Kerekes, SMK-MKP
2 hlasov
38
Štefan Kertész, MOST - HÍD
1 hlasov
39
Péter György, SMK-MKP
1 hlasov
40
István Mázik, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
41
Jozef Bari, SRK
1 hlasov
42
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
1 hlasov
43
Zoltán Balog, NEKA
1 hlasov
44
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP